Skocz do zawartości

SkalnyPatataj żegnam was


SkalnyPatataj

Rekomendowane odpowiedzi

No witam tu SkalnyPatataj były admin DD2 [ za długo go nie miałem ]. Odchodzę iż straciłem admina i według mnie nic mnie już tutaj nie trzyma, teraz będę jako najgorszy :) Ale tak zawsze było i będzie....

 

Chciałbym wam podziękować za to prawie 2 miesiące wspólnego czasu bo szczerze mówiąc na marne go nie straciłem było wręcz dobrze... Ludzie na serwerze także spoko niektórzy się spinali, ale zaraz im przechodziło :)

 

No cóż tak w życiu bywa i trzeba odejść z podniesioną głową, nie ma czego żałować trudno się mówi :)

 

Dziękuje wszystkim użytkownikom za miłe chwile spędzone na forum...

 

Pozdrawiam:

- Siwy

- Andre

- Gosia

- izka 

- Izunia Kocham WSRH

- BLAZE

- Madzia <3

- next

- TaQ 

- Rybak Aka Łowca

- oczywiście H@ -_-

- sowhigh

- pan f [ ogar x5 robione ss ] :)

- Senrox

- WSRH*Siemanko

- Krypton

- SkilleD ;*

- FreshFreshFresh

- PaWeŁeK

- Maniak

- PaPkUu

I całą resztę wspaniałych użytkowników

 

Może jeszcze tutaj kiedyś zajrzę ale wątpie, ale zawsze można być dobrej myśli :) Narazie mam zamiar skończyć z Cs na jakiś rok....

 

 

Dziękuje wam jeszcze i powodzenia w życiu ^^

 

Pozdrawiam SkalnyPatataj łowca Czitów ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom zastanów się zanim to zrobisz stracenie rangi to nie jest koniec świata i zawsze możesz grać jako zwykły user :)

A jak nadal twierdzisz że przyszedł czas na zakończenie gry oraz z tą siecią to trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Wrócił :)Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności