Skocz do zawartości

Podanie By DeatHRuN ;)


DeatHRuN

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DeathRun

2. Nick: DeatHRuN3. Imię: Jakub4. Wiek: 155. Znajomość Amxx(0/10):8/106. Mikrofon(Tak/Nie): TAK7. Składka(Tak/Nie): TAK SMS8. Czas spędzony na forum: Gram dlugo na serwie znam prawie wszystkich adminow9. Opisać siebie: jestem mily wyluzowany i ogarniam10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Bo gdy niema adminów są gracze  ktorzy  lamia regulamin tzn  skracaja, naduzywaja micro itd11. Linki do reklam: 

12. Co zrobisz gdy: 

 -Ktoś używa dopalaczy;  ssy/demko--->ban permamentny -Gdy ktoś nadużywa micro; kick--->ban 30min -Nadużywa Kultury na serwerze; kick--->ban 30 min 13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Steam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reklam i Czesto cie nie widze na dr. JESTEM NA NIE!!

 

@edit

 

Dodam że nie możesz być adminem po prostu jesteś zwykłym chamskim gówniarzem który wyzywa ciągle . NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reklam i Czesto cie nie widze na dr. JESTEM NA NIE!!

 

@edit

 

Dodam że nie możesz być adminem po prostu jesteś zwykłym chamskim gówniarzem który wyzywa ciągle . NIE

Ty jesteś chamskim gówniarzem ... ,na cod 45k cały czas masz na mnie obelgi za to ,że gram premką . 

Ja niestety na NIE 

Masz adma na 45k ,i tam na razie pilnuj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. Czas spędzony na forum: Gram dlugo na serwie znam prawie wszystkich adminow

Nie rozumiesz pytania ? 

 

Nie, masz admina na 45k i jak byś ogarniał to bym ci dał szanse ale bardzo słabo ci idzie, siedź na codzie i pracuj jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Nie. Zajmij się 45kJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności