Skocz do zawartości

Swiat upadl na glowe...


Lewy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym rozpocząć dyskusję o dzisiejszych czasach... Po 1 dzieci nawet od 12 lat zaczynają uprawiać sex... I ja sie pytam czy świat upadł na głowe jak w wieku 12 lat dziewczyny stają sie matkami ? Lub ostatnio zauważyłem że część chłopaków a nawet mężczyzn zaczyna oglądać jakies kur*a kucyki.. Serio ?Co o tym wszystkim myślicie bo ja myśle że ten świat zwariował do reszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem najstarszy i wiecie, Każdy się interesuje i jest ciekawy, ja wiem, że nie ma to sensu w moim wieku (SEX) xD Tzn może i ma ale cała reszta się za tym ciągnąca jest przerażająca ^^ :DA co do kucyków pony? długich włosów i innego gówna - to sorry ale to jest tak pedalskie xD Ja nie ogarniam jak można to lubić, np. nie wiem jak normalny chłop się ma w rurki zmieścić? To chyba jaja trzeba uciąć, bo u mnie nie weszło hahahaha xD Nie ogarniam tych dzisiejszych bajerów, mody, sezonowych "PRZYMUSZEŃ" do słuchania jakiejś muzyki, bo każdy słucha -,- i innych rzeczy..Chciałbym urodzić się prędzej, żeby mieć np. w 2003 roku tyle lat co teraz :D Wtedy nie było tych bajerów .. Było po prostu .. normalnieJa sam nie nadążam za tym co się teraz dzieje, nawet nie próbuję : > I dobrze mi z tym, że czasem ide przez rynek a tam same "skejty" czy jak to zwiecie itp. a ja normalnie ubrany :D BEz większych ekscesów :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy, no ale bez jaj, jeśli facet ma długie włosy i ubiera się w te rurki czy inne ch*jostwa, to to jest przesada. Sam do długowłosiastych nie mam nic, znam kilku ludzi, którzy mają dłuższe włosy, spoko kolesie. Ale jak któryś ma ruchy jak pedał, ma głosik jak pedał, zachowuje się jak pedał - dla mnie po prostu to pedał :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności