Skocz do zawartości

żegnam was


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, nadszedł czas rozstania. Mam mało czasu odkąd doszła mi szkoła (liceum). Więcej do nauki, więcej materiału i się nie wyrabiam, do tego dochodzą treningi i dodatkowy angielski, dlatego muszę was pożegnać. Każdy z was mnie lubił a może i nie. Mam nadzieje że moje starania i praca przyniosła efekty. Miło było z wami posiedzieć i popisać. Administracja robi tu tak wiele że nie ma co robić:P. To jest plus. Zawsze dla Karola jestem 24h na dobe + Rybak, jak macie jakąś sprawę walić na gg. Chcę też podziękować Niektórym osobom za pomoc i uczciwość. Siwy - gościu który ma wszystkich i wszytko w dupe, ja takich ludzi cenie, 1337 - dobry grafiku na emeryturze, Madzia - laska która zawsze udzieli pomocy jako rudemu, Blaze - dzięki za te piękne rude przezwisko, Rybak - pomocny jak zawsze, siedzi tyle na forum że szok, -_- - to jest osoba która zawsze udziela pomocy, czasami go wkurzam ale i tak to olewa i robimy se zwały :D. OCZYWIŚCIE każdy może do mnie pisać o pomoc czy inne pierdoły. Dzięki wszystkim za poświęcony mi czas.

 

P.s prace graficzne dla forum zawsze zostaną przeze mnie wykonane :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek siedź ja też mam szkołę i dużo tego wszystkiego a jakoś wyrabiam, dasz rade nawet jak byś zaglądał 1x/ tydzień 

Nie pierdol głupot, nigdzie nie odchodzisz 

 

 

Siwy - gościu który ma wszystkich i wszytko w dupe, ja takich ludzi cenie, 

 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż wielka szkoda że nas tak życie urządza pokolei co jeden to ma mniej czasu na przyjemności a więcej czasu musi poświecić na obowiązki, mam nadzieję że w liceum dobrze będzie ci szło i że mimo wszystko będziesz do nas zaglądał tak często jak dasz rade. Powodzenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności