Skocz do zawartości

Praca Redaktora.


nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Imię:[/b] Bartosz[b]Wiek:[/b] 18[b]Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach):[/b] 8.15h[b]Doświadczenie w kwestii (ten dział w którym chcesz być np Wywiady/dzienniki/tygodniki itp):[/b] Wywiady[b]Znajomość z większością użytkowników:[/b] Myślę, że jak najbardziej ;)[b]Dlaczego ja?[/b] Pewno na starcie zostanę skreślony, za nie do końca spełnione wymagania. Wydaje mi się, iż nabijanie postów,

jest trochę idiotyczne, tylko po to aby móc złożyć podanie. Nie jestem człowiekiem, którego "rajcują" takie rzeczy, ilość postów, lajk'ów itp.

Owszem, jest to istotna rzecz względem dalszej pracy, ale z czasem wszystko się ustatkuje.

Miałem przyjemność przeprowadzić wywiad, specjalnie dla społeczeństwa tego forum, na rzecz próśb jakie mnie otaczały.

Z wielką przyjemnością wziąłem się do pracy. Skutkiem mojej pracy była radość, jaką okazywali użytkownicy. Nie spodziewałem się, iż wywiad tak się spodoba. Nawet nie miałem okazji podziękować za ciepłe słowa, gdyż praca goni pracę. Jednakże słowo redaktor jest mi bardzo dobrze znane, więc praca w tym "zawodzie", jest czystą przyjemnością. Często widuję nowe wywiady dodawane prze tutejszych "redektorów", jednakże nie są one zbytnio zadowalające, jest to pewnego rodzaju przerost formy nad treścią, mam na myśli fatalną składnie, brak estetyki, nie wspominając o ortografii.

Również "ilość" pytań oraz odpowiedzi jest bardzo uboga. Oczywiście można zadać 5 pytań, a mimo to wywiad będzie bardzo długi, ale w tym wypadku,

główną rolę odgrywa przekaz pytania i umiejętność odpowiedniego dodatkowego pytania względem sytuacji, którego brakuję naszym redaktorom.

Nie chcę się wywyższać, ale jak już wspominałem, pracowałem dla wielu "instancji", co pozwoliło nabrać mi odpowiedniego doświadczenia.

Pragnę zaznaczyć, iż dobry wywiad, nie może zostać zrobiony w 1-2 dni, każdy wywiad potrzebuje odpowiedniej analizy, z czym wiąże się czas jego powstawania. Według mnie lepiej przeczytać jeden bardzo dobry wywiad, niż 10 innych banałów. Nie robimy tego tylko po to, aby wywiązać się ze swoich obowiązków, wywiad ma zaciekawić, dać do myślenia. I między innymi dla tego chciałbym dostać ową posadę, która pozwoli mi w pełni zadowalać naszych członków "grupy" classic. Z wielką przyjemnością zacznę pracować na wasze mienie, nie mówię tylko o forum, poza które nic się nie wynosi. Jeżeli Administracja uzna, iż jest to możliwe, myślę, że można pomyśleć nad obszernym promowaniem wywiadów, co łączy się z dodatkową reklamą dla forum.

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności