Skocz do zawartości

Skarga na Adam.


Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: .:[P]rototype:.

2.Nick admina/gracza który zawinił: Adam.
4.Data i godzina: 20.09.13 ok 18:40
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie sie znajda chyba ze wola adminowi wchodzic w dupe
6.Opis sytuacji:

 

Mianowicie, gdy tylko tt podlozylo pake, z piaskownicy  szedlem w strone gali piszac na ktorym bs'ie jest bomba, ale ze ostatni gracz mojej druzyny polegl na b, to z gali chcialem tam isc ale... admin Adam. zaczol mnie slapowac a na koncu zabil (mialem sporo czasu zeby dojsc do paki). Nie kampilem i ogolnie nie lamalem regulaminu. Ostatecznie dostalem bana za Obraze ale nie o tym mowa. Chcialbym tylko zebyscie go ogarneli i na przyszlosc nie dawajcie adminow NEO DZIECIOM ktorzy nawet nie wiedza do czego on sluzy. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc było by mi miło gdybyś nie przezywał mnie od NEO DZIECIAKA którym nie jestem . 

Chciałbym zacząć od tego iż przed podłożeniem paki przez TT byłeś w piaskownicy , 

Z której wyglądałeś czy TT nie podłoży paki na BS A . 

TT podłożyło na BS B podczas kiedy Ty cały czas obserwowałeś BS A . 

Jeżeli TT podłożyło pake a Ty obserwowałeś BS A

To czemu odrazu nie poszedłeś na BS B tylko szwendałeś się po gali rozglądając sie po ziemi za bronią  ?

Przypominam Ci że na serwerze obowiązują cele mapy o których często zapominasz ... 

Z tąd te slapy , i jeszcze żebym Ci bana dał to wtedy skarga słuszna ale żeby ze slapów

które miały Ci przypomnieć o Celach mapy po wielokrotnym wspominaniu o nich na sayu ?

( Warto wspomnieć iż Prototype byl ostatnim graczem żyjącym ze swojego teamu CT ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności