Jump to content

Podanie


(BHP)_CoollMee_
 Share

Recommended Posts

Imię : KubaNick : (BHP) _CoollMee_Wiek : 14Znajomość AMXX[(1/10) : 6-7Mikrofon(tak/nie) : takSkładka(tak/nie) : takSteam/NS : NSKontakt:: SKYPE I GG PODAM NA PWDlaczego ty? : Wiem że dużo ludzi lubi skracać itp. a ja nie lubie jak oni skracają i takich ludzi chce wyłapać. Ilość godzin przegranych na serwerze : ok. 2 i pół miesiącaLink do Reklam : http://cs-hax.com/cs-classic-deathrun-da-coollmee-t93333.htmlhttp://reksio-cs.pl/serwery-cs-counter-strike-f13/cs-classic-deathrun-dal-coollmee-t32005.htmlhttp://cs-puchatek.pl/reklamy-serwerow-cs/393664-xpro-deathrun-expmod-nowy-sezon-ownserver-pl.htmlhttp://rzeznia.eu/topic/119835-cs-classic-deathrun-klasy/http://cs-maxskills.pl/showthread.php?38914-Cs-Classic-Deathrun-(Klasy)&p=157329#post157329(PS OGARNĄŁEM SIĘ)

Link to comment
Share on other sites

Na nie, łamiesz regulamin, uprzykrzasz życie adminom :P Próbujesz się rządzić, nadużywasz micro bez mutacji, to już twoje 3 podanie każde było odrzucane, poza tym w ostatnich miałeś jakoś 13 lat... -,- i jakoś to inaczej wyglądało :P Szybko się zmieniasz!

 

Po raz 3 - NIE!

 

EDIT: Nie grasz 2,5 miesiaca na serwie! Sam gram około trzech miesięcy, a widze Cię na nim od max 1 miecha. Poza tym, nie lubisz skracających, sam skracasz OGARNIJ SIĘ CZŁOWIEKU :)

 

@EDIT2:

 

Uciekasz przed banem poraz kolejny. Gra sie konczy :D

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie,ponieważ podpada mi typo reklamuje podania,raz i 2 nie dostał to składa i składa aby tylko dostać adma jak dla mnie dzieciak i tyle :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy