Skocz do zawartości

Podanie I Like Smoke d(^^)b 1910 1920


ILikeSmoke 1910

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Michał Nick : I Like Smoke d(^^)b 1910 1920 Wiek : 18 skończone Znajomość AMXX[(1/10) : 7 Mikrofon(tak/nie) : tak Składka(tak/nie)11.07 zł sms : nie mam zamiaru płacić 11zl za admina bo nawet tyle nie mam (w miarę możliwości na raty mogę spłacić) Dodatkowo premium(tak/nie) 5 zł sms : nie Steam/NS : [ STEAM ] Kontakt:: GG (41196779) Skype (widzewaczek8) Steam (widzewiak92) PW Dlaczego ty? : Jestem bardzo często na serwerze gram tutaj od początku i krew mnie zalewa jak ktoś wbije na czitach i dlatego chce być adminem żeby ich banować bo nie da się grać jak czity wbijają a adminów 0 Ilość godzin przegranych na serwerze : Od samego początku z lekką przerwą Podpisujesz się pod tym ,że co dzień będziesz na forum(tak/nie): tak Link do Reklam : reklamy zrobię wieczorkiem bo teraz zbytnio czasu nie mamP.S - Wiem że z kulturą u mnie nie jest za dobrze możecie mnie nie lubić ale na prawdę chce pomóc serwerowi żeby nie upadł na dno. Jeśli bym dostał szansę dostania admina Obiecuję kulturalne i nie naganne zachowanie na serwerze. PozdRawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności