Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Żegnam :(


Andre

Recommended Posts

Wiedziałem że kiedyś do tego dojdzie :(.

Muszę się z Wami pożegnać ponieważ mam dużo nauki czasu już mniej i troszkę mi się to już znudziło.

Naprawdę miło mi się tu grało był fajny klimat no ale cóż co poradzić.

Może jeszcze kiedyś wrócę nie wiem.

I tutaj prośba do H@ nie banujcie mi konta ;).

Na końcu chciałbym pozdrowić:

 

Magde

Siwego

Juniora

Fresha

Kryptona

Karola

Rybaka

Blejza

Dzika

Lale

Skrillexa

Pawełka

Vienia

Senroxa

Blacka

 

I wszystkich których nie wymieniłem tutaj powyżej ;)

Na forum będę wpadał ale rzadko!

 

No to z fartem :)

Link to comment
Share on other sites

Triplen co ty odpie*dalasz, dużo nauki jak ty masz 14 lat, siedź na dupie jakoś reszta daje rade a ty nie ;) 

Jak rzeczywiście masz tak mało czasu to zostań ale wchodź rzadziej a nie wiejesz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy