Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Ulepszenia


Bialy.xd

Recommended Posts

Mam Kilka Propozycji o Ulepszeniu serwera :

 

1.Żeby zapisywały sie amo packi ale tylko do 30 np.

 

Ktoś ma 26 ap to w następnej mapie będzie miał 26 ap a nie 5 na start i tak do 30 ap

 

jak ktoś by miał 34 ap to zapisało by mu się 30 w następnej mapie to 

 

To by ulepszyło ten serwer a nie tylko 5 ap na start :D

 

2.Zmniejszyć ap za Anti Virusa z 30 na np 20 lub 15

 

3.Zmniejszyć ap za Bombe zarażającą z 35 za na 20 lub 25

 

To By Bardzo Ulepszyło ten serwer mam nadzieje że rozpatrzycie to chociaż dodacie to z zapisywaniem ap :D

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Anti za tanio, bomby to już na pewno nie zniżę.

 

Mogę dodać zapis do 10 AP co mapę (liczba AP na start)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy