Skocz do zawartości

Zgłaszam błąd związany z UB


MiesoArmatnie

Rekomendowane odpowiedzi

wchodząc na serwer pisze mi żemam bana i mam sprawdzić swoją konsolea na konsoli nadal mi pisze:[AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin SAM ZE SOBA. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : MiesoArmatnie [AMXBans] Reason : ' Wrzuc screeny na forum ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 47731447 ' [AMXBans] Your IP : ' 195.248.254.197 ' [AMXBans] ========================================już drugi raz odwołuje się do tego BANAza pierwszym razem dostałem odpowiedz"UB! /cL" a za drugim "Na tym Steam ID & IP nie ma zadnego bana./Cl." naprawcie to plis pozdrawiam MiesoArmatniea i jeszcze ogarnijcie te bany bo już4 raz dostałem bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to comasz o co prosiłeśNick : MiesoArmatnieLink do SSów : http://speedy.sh/CwxSb/No...nRARa-ZIP-2.zipWycinek z konsoli :[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin SAM ZE SOBA.[AMXBans] You are permanently banned.[AMXBans] Banned Nickname : MiesoArmatnie[AMXBans] Reason : ' Wrzuc screeny na forum '[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 47731447 '[AMXBans] Your IP : ' 195.248.254.197 '[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności