Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> [BAN]paczesniak.


awupe

Recommended Posts

Kilka słów ode mnie. Zrobiłem mu wczoraj ssy, na inferno, ale były czyste, więc przejrzałem demo z mapy wstecz.
 
Demo do pobrania: Serwer Only dd2/inferno.         de_dust2          2013-10-28 21:16
 
Nie dawało mi to żyć szczerze mówiąc, że ssy były czyste. Przejdźmy do dema ;)
 
Ogólnie kolega grał na aimie i każdą akcję z jego gry, gdy obejrzymy w prędkości 1/4, lub 1/2, zauważymy, że celowniczek pięknie ucieka na główki :)
Akcje w 0:30,  5:25,  6:10,  7:40,  9:50... Dalej nie oglądałem, bo szkoda mojego czasu.
 
Wycinek z jego konsoli w prośbie o Ub:
 

 

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : paczesniak 
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 
[AMXBans] Your IP : ' 94.240.43.2 ' 
[AMXBans] ===============================================

 

 

 

Pozdrawiam ;)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy