Skocz do zawartości

A na tego gimbuska skarga.


BanujeGimbus

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Wbijam jak dzik w drzewo

2.Nick admina/gracza który zawinił: Navigation

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: ok 16.

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

 

Wbijam jak dzik w drzewo : Navi, 13 na karku juz jest :D Rowiesniku :D

 

NaViGaTiOn : ahahahaha szkoda mi cie

 

*DEAD* es.cfg : @wbijamm piszesz jakbys przed komunia byl... stul ryja i graj

 

*DEAD* NaViGaTiOn : DO MNie?

 

*DEAD* Wbijam jak dzik w drzewo : Dlatego, ze zrobilem buzke? Hah To bardzo ciekaw

 

Wbijam jak dzik w drzewo : Ty to tam piszesz w gimbusiarskim stylu, wiec wiesz...

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina NaViGaTiOn.

[AMXBans] Pozostalo ci 32 minut i 58 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick : Wbijam jak dzik w drzewo

[AMXBans] Powod : ' ogarnij sie i wroc '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 39377946 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 31.11.206.172 '

[AMXBans] ========================================

 

 

Nie wiem, tutaj daje sie admina dzieciakom? Moim zdaniem ludzie tutaj nie sa glupi, wiec na 100% musial go kupic.

 

Tak, bede plakal o 30 minut bana, ale zeby byc tak... tepym umyslowo? Prosze was ludzie... Tez mam 13 lat, ale do jego poziomu nigdy bym sie nie znizyl. Pisze sobie buzki, moj znajomy majacy 20 lat tez pisze.

 

Wczesniej do niego pisalem "Navi powiedz cos przez mikro" po czym Shiz do mnie cos w takim stylu "Nie zaczynac do Naviego" czy jakos tak. Co? Navi to jego lizodup? Napisalem jeszcze. "Ile masz lat?" i dostalem bana na 5 minut. Ach, najlepszy byl powod "obraza admina". Haha :D

 

Nie wiem, wyjasni mi ktos o co z nim chodzi? Taki pupilek serwerowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi co z tego że ma 13 czy tam 14 lat po co sie czepiacie jego ?? a ty tez jestes dobry wyzywasz go od dzieciaka a potem skargi piszesz chłopie ogarnij sie i daj sobie na luz bo długo z takim językiem nie pograsz tu... a jak dla mnie NAVI to super admin chodz taki młody :) a bronic NAViego bede czy ci sie to podoba czy nie ;] bo on zadnej winy w sobie nie miał sam dziecko zawiniłes swoja gadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weś się koleś nie ośmieszaj!!! Shiz tylko mnie stanął po mojej stronie bo się dobrze dogadujemy. "lizodup" to ty jesteś, i nie obrażaj mnie więcej. Płaczesz o byle co, najpierw tyrasz mnie a potem skargi składasz. Ogarnj sie człowieku. Aha i to "Navi, 13 na karku juz jest :D Rowiesniku :D " to źle zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorym momencie obrazilem? Kiedy Cie "tyralem"? Lizodup, bo jakos zawsze Cie broni.Znow widac, jak piszesz swoim gimbusiarskim jezykiem... Skarga jak najbardziej sluszna, poniewaz dostalem bana za nic, a to juz drugi raz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że rzeczywiście ta skarga nie jest słuszna. Dostałeś bana, bo odzywałeś się źle w stosunku do gracza. Na serwerach obowiązuje kultura. Nie znasz regulaminu ? To przeczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche. Kiedy wyzwalem go od dziecka? Na serwerze nie, w skardze tak. Mam do tego prawo. Przeczytaj sobie to zdanie. "Nie wiem, tutaj daje sie admina dzieciakom?". Napisalem, ze nie jestem dzieckiem? Czytanie ze zrozumieniem nie boli, naprawde.

 

[ Dodano: 2012-12-13, 17:04 ]

Kurna chlopie, jak odezwalem sie do niego zle? Juz sie zapytam. Jestescie tepi? Ja go nie obrazilem ani razu na serwerze. Podalem co pisalem. Czytajcie ze zrozumieniem :]

 

[ Dodano: 2012-12-13, 17:07 ]

Tutaj poziom intelektualny jest naprawde wysoki :) Czytanie ze zrozumieniem tez wsrod takich jak co po niektorzy maleje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A teraz zaskoczenie dla wielu z was :) Bany do 1 h nie podlegają skargom!Panowie/Panie nie róbmy sobie żartów,jakbyśmy mieli się kłócić o godzinę lub 5 minut to forum by było zaspamione ^ ^Pomyślcie czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności