Skocz do zawartości

Kolejny Problem


TheBest147

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem bo takie okienko mnie lagguje jak wchodze na server ogółem okienko nie wiem czemu i potem mi sie tnie cs i spada do 5 fpsów pomóżcie za pomoc dam ok 10+ za pomoc trafna 10 like za nie 2 like

 

Mam ns...

 

http://iv.pl/images/06274740111987908169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kup steam :D. A tak na serio. Wujek google nie boli.

Usuń z folderu cstrike motd.txt oraz pliki modt_xxx, które da się otworzyć przy pomocy przeglądarki Internetowej. -> spróbuj tego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczekkk przeczytaj co pisali wyżej...

 

Może sterowniki do karty graficznej zainstaluj lub zaktualizuj? Bądź może już masz bardzo zjechaną kartę i jest do wymiany??

Shenzi nie czytaj tego co w google piszą- bo tam nic nie piszą i to był inny przypadek trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawym na ikonke ----> Właściwości -----> zgodność -----> uruchom w trybie zgodności z win xp service pack 3 
i zawsze uruchamiasz jako administrator jak to nie pomoże to priorytet na wysoki i git :P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam identyczny problem jak TheBest147, po wejsciu na serwer pojawia się okienko np. ze stroną serwa i wtedy zawiecha i nic nie da sie zrobić, zrobiłem tak jak mówił Semi : 

 

Prawym na ikonke ----> Właściwości -----> zgodność -----> uruchom w trybie zgodności z win xp service pack 3 
i zawsze uruchamiasz jako administrator jak to nie pomoże to priorytet na wysoki i git :P 

 

pomogło i przy wchodzeniu na jakikolwiek serwer nie zawiesza, jedynie lekko scina czasami, ale mam też inny problem, np. jesli chcę zobaczyć top15 albo na bfie odznaki itp. ścina tak samo jak w przypadku wchodzenia na serwer

 

Wie ktoś jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz kucnąć przed kompem zawołać mame i wypić drożdże zalane gorąca wodą i  na koniec włożyć 3 palce do gardła i fps powinno wzrosnąć do 120 , Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wchodzeniem na serwer już spoko, na żadnym nie laguje, tylko wlasnie wkurzaja te inne okienka, nie da sie normalnie wbijac odznak na bf2 bo nie znamy wlasnych stat i wymagan na odznaki  :excruciating:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie odpalić jako administrator. Miałem ten sam problem i właśnie to było rozwiązaniem ;). W przypadku steam trzeba całego steama odpalić jako administrator.

 

@edit

 

Ewentualnie zgodność z xp ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zgodność z sp3 xp jest, uruchomiony jako administrator i pomogło z whodzeniem na serwery, które mają stronkę na starcie. Więc tu jest wszystko git, ścin nie ma. Problem polega na tym, że ściny nadal się pojawiają po wpisaniu w say np. : /top15, /rankstats, /bf2. To przeszkadza w graniu właśnie zwłaszcza na bf2.

 

Edit/ znowu ścina przy wejściu na jakiś serwer, fps spada do 5-8, przy włączonym w trybie zgodności sp3 i uruchomionym jako administrator. Co dziwne problem powrócił, a jeszcze wczoraj wszystko było git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij sobie Combofixa  http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antyspyware/ComboFix.html

On mi pomogl gdy mialem 50 fpsow to jego uruchamialem i i dzialalo normalnie:)tez tak mialem z YOUTUBE bo mi sie filmy scinaly to jego uruchomilem i juz sie nie zacinaly sprobuj:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności