Skocz do zawartości

Tropiciel - jeszcze raz :D


BartekO_o

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja to dodanie nowej klasy premium:

Nazwa: Tropiciel

Bronie: 1/2 scout

             1/4 usp

              1/4 glock

Opis: Klasa podczas kucania by miala slaba widocznośc np jak teraz assasin albo nawet mniej. Mozna by jeszcze do niej dodac He 1/3 lub smoka:)

 

 

 

Moim zdaniem ta klasa by była dobra poniewaz napewno więcej graczy woli grac scoutem niz awp, a tak wgl to wiem, jest duzo klas i nie wiadomo która grac tylko ze wiecie, i tak gracie tymi sami klasami caly czas ( Nilfgaardczyk, Komandos, Pacyfikant, Saper, Magik, Assasin) i tyle... to są klasy które sie najczęsciej pojawiają

          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co nowe klasy premium no ludzie macie duży wybór jak nie chcecie grać zwykłymi klasami wybieracie od lvl a jak nie chcecie i tych to kupujecie premki jest duży wybór nie ma sensu dorzucać cały czas klas bo się zrobi tylko niepotrzebny bałagan

 

Poza tym pozwolę sobie zacytować H@ -_- cytat pochodzi z tematu Informacje ( mam nadzieję ,że się nie pogniewa xd) :

 

ZAKAZ DODAWANIA TYCH SAMYCH PROPOZYCJI I ZAKAZ UDZIELANIE SIĘ OSÓB KTÓRE NIE GRAJĄ NA TYM SERWERZE!

 

Nie wiem czy ktoś wogóle czytał ten temat ale on dotyczy wszystkich i bez wyjątków więc nie wiem co teraz będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co nowa klasa? już jest ich dużo i nikt nawet nie wie kim grać, jak tamten temat jest zamknięty to znaczy że nikt nie chce tej klasy to po ci piszesz to samo? głowa cię boli, dla mnie klasa keawdanczyk jest bez sensu bo nikt ją i tak nie bedzie grał dość ze jest od 30k to jeszcze jest lipna, trzeba edytować te klasy co mamy a nie dodawać nowe szajsy. ;).

GreNN- wtedy ta klasa i tak będzie za silna ponieważ jak ktoś dostanie tytanki i półki albo tytanki i wyszkolonego to nikt go prawie nie zabije z nowych graczy i będą wychodzili :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności