Jump to content

ziomm

Użytkownik
 • Posts

  409
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About ziomm

 • Birthday 06/03/1999

Informacje o Profilu

 • Nick
  Cwaniaczek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  MultiArena 1v1 CS:GO
  Hide and seek CS:GO
  AWP CS:GO
  12
 • Lokacja
  ..................
 • Zainteresowania
  Sport (piłka nożna, siatka, skoki, trochę lekkoatletyka), ksiązki, filmy, gry (ps4 + PC :P)
 • Steam Custom URL
  STEAM_0:1:2222159

Metody kontaktu

 • GG
  10921082

Recent Profile Visitors

4,077 profile views

ziomm's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

164

Reputation

 1. No to jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)) ❕❕❕
 2. Jeżeli jest taka możliwość to proponuję rozdzielić umiejętności medyka na dwa osobne bindy. Aktualnie i ożywianie i apteczki są na jednym bindzie i często jak chcę kogoś ożywić to zużywam niepotrzebnie apteczki. Również występują sytuacje odwrotne ... podczas strzelania się z przeciwnikami gdy chcę użyć apteczki to odradzam sojusznika, ponieważ stoję blisko niego.
 3. No ciężko wybrać nie jest 😂 Definitywnie zamienić się życiem z wybranym człowiekiem :p. (Sam z sobą na pewno bym nie wytrzymał ^^)
 4. Nick na forum: ziommCyfra/Liczba: 66
 5. Wszystkiego najlepszego ! 😁
 6. Nick: CwaniaczekPowód rezygnacji: brak chęci na dalszą grę Cos od siebie: Chciałbym podziękować za danie mi szansy. No i powodzenia życzę ^^.
 7. Dziękuję wszystkim @Zyguś a czy my się znamy ? @eqk alee tego kc i serduszek to nie przyjmuję xd @Wercia. Stokrotne dzięki xd Wiszę Ci przysługę :). Już zmień to "smutny"
 8. Nick: CwaniaczekPowód: Sprawy prywatne Czas nieobecności: od dzisiaj (24.05) do poniedziałku (28.05)Coś od siebie: Możliwe, że wrócę wcześniej, albo wejdę na serwer jak będę miał ku temu okazję.
 9. No to takiej skargi się nie spodziewałem xd. Z tego co wiem to virtual mając na klasie ten 220 lvl nie łamie regulaminu, więc nie ogarniam po co jest ta skarga. Gra często i wbił (legalnie) ten lvl. Poza tym aż tak ciężko go zabić nie jest ... instakill jakiś dorwijcie i tyle :).
 10. Mniej niż zeroooo 😤 A tak serio to te 7/10 dostaniesz
 11. Cwaniaczek bot 

  1. ziomm

   ziomm

   Jaaasne dawaj chodź na NDM to przypomnisz sobie jak to jest być na drugim miejscu :PP

  2. Zygus

   Zygus

   Nie gram w go 

   I ndm za trudny mod 

   Ale przez chwile byłem pierwszy :D

 12. Nick: Cwaniaczek Powód: Problemy z internetem, brak możliwości wejścia na serwer. Czas nieobecności: W najgorszym przypadku tydzień, ale postaram się ogarnąć to szybciej. Coś od siebie: 😭😭😭
 13. ziomm

  ANDARIEL

  No raczej wątpię, że cały team wyleci Ci przed plazmę, żeby dać się zabić No i nie bijesz 300 hp z tej plazmy, więc każdego na hita nie zabijesz :p. Pamiętaj też o kontrach na plazmę Andariela, chodzi mi o zniewolonego i item pochodnia piekielnego ognia. Tak czy siak moim zdaniem nie opłaca się dodawać wszystkich punktów w inteligencję i polegać tylko na skillu. No, ale każdy ma swój ulubiony styl
 14. Hmm Według mnie powinieneś bardziej opisać tą klasę ... coś w stylu na jakich mapach dobrze się nią gra, a na jakich nie wybierać tej klasy. Dodatkowo do kontr możesz dopisać demonologa, który wybucha po zabiciu i przez to może pociągnąć za sobą taką ninję. Duriel/Khazra też mogą być kontrami dla ninji, ponieważ za pomocą skilli uderzają i podpalają ninję. Co do itemów wypadałoby wspomnieć o skrzydłach archanioła, które są jednak jednym z lepszych itemów na tą klasę. Jak już wspomniałeś o magu to mogłeś napisać, że naświetla niewidzialnych graczy i dlatego trzeba na niego uważać (nowi gracze mogą nie wiedzieć). Od siebie jeszcze dodam, że za złoto fajnie jest kupywać sobie umiejętność cichego chodzenia oraz wyżej wspomniany item Skrzydła Archanioła.
 15. Maxx ma rację przydałoby się coś jeszcze. Przykładem może być jaie itemy preferujesz na tej klasie + jakieś twoje przemyślenia na temat klasy (jej plusy i minusy, kogo ona kontruje i kto łatwo sobie radzi z druidem)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines