Jump to content

ziomm

Stały Bywalec
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  16d 4h 51m 4s

Community Reputation

164 Pomocniczy

2 Followers

About ziomm

 • Rank
  Sensei
 • Birthday 06/03/1999

Informacje o Profilu

 • Nick
  Cwaniaczek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  5
  7
  9
  12
 • Lokacja
  ..................
 • Zainteresowania
  Sport (piłka nożna, siatka, skoki, trochę lekkoatletyka), ksiązki, filmy, gry (ps4 + PC :P)
 • Steam Custom URL
  STEAM_0:1:2222159

Metody kontaktu

 • GG
  10921082

Recent Profile Visitors

3,071 profile views

 1. ziomm

  Urodziny Wercia!

  No to jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)) ❕❕❕
 2. Jeżeli jest taka możliwość to proponuję rozdzielić umiejętności medyka na dwa osobne bindy. Aktualnie i ożywianie i apteczki są na jednym bindzie i często jak chcę kogoś ożywić to zużywam niepotrzebnie apteczki. Również występują sytuacje odwrotne ... podczas strzelania się z przeciwnikami gdy chcę użyć apteczki to odradzam sojusznika, ponieważ stoję blisko niego.
 3. No ciężko wybrać nie jest 😂 Definitywnie zamienić się życiem z wybranym człowiekiem :p. (Sam z sobą na pewno bym nie wytrzymał ^^)
 4. Nick na forum: ziommCyfra/Liczba: 66
 5. Z tego co pamiętam to drop na każdy item jest taki sam? Jeżeli nie chcesz szukać figurki to możesz zawsze pominąć zadanie. Trochę to będzie słabo wyglądać jak wszystkie przedmioty do znalezienia można kupić w sklepie ... no i na crimsona też można odpowiedzieć :/. Więc ja bym wolał nie dawać figurki do sklepu, bo zadania zrobią się trochę monotonne.
 6. To nekromanta jest taki słaby, że chcesz go ulepszać? Według mnie ma dosyć duże zalety (szybszy exp niż inne klasy dzięki ożywianiu) plus leczenia dzięki lądowaniu na nożu, wyżej wspomnianym ożywianiu i szansy kradzieży życia wroga. Więc raczej nie ma sensu dodawać do tego szansy na odrodzenie.
 7. Adrenalina + ulepszony golden ? Może dodatkowo item typu specjal i masz te 200 dmg z m4a1s :).
 8. Zjawa z tego co pamiętam dostała zwiększenie wartości po ulepszeniu (z -5 na -10 widzialności). Pamiętaj też, że ninja inie zjawa to dwie różne klasy. Jak już to proponuję zmniejszenie kosztu ulepszenia oraz zmniejszenie wartości. Dodać więcej ulepszeń (tak, żeby efekt końcowy był taki sam jak teraz).
 9. Według mnie to nie jest najlepszy pomysł. Ulepszona ninja jest bardzo słabo widoczna ... po prostu ninja stałaby się za mocna. Dobrze jest jak jest.
 10. Zdecydowanie na nie. Jak zostanie wprowadzona taka zmiana to bylejakie trafienie z deagla będzie wiązało się z hs ... czyli w 90% instakill.
 11. O co dokładniej Ci chodzi? O zmniejszenie kosztu ulepszenia czy o zmniejszenie wartości ulepszenia?
 12. Wszystkiego najlepszego ! 😁
 13. Trochę się tego spodziewałem :). Również uważam, że liseq świetnie nadaje się na to stanowisko i da sobie radę. Gratuluję i życzę powodzenia :p.
 14. Jeżeli chcesz, żeby tarcza blokowała również umiejętności i nóż to trochę chyba zagalopowałeś się. Aktualnie jedyną klasą, która blokuje umiejętności jest zniewolony, który jest klasą premium, więc na pewno barbarzyńca nie będzie miał tej możliwości. Co do noża to ninja wtedy miałaby bardzo małe szanse na pokonanie barbarzyńcy. Podsumowując: aktualnie tarcza jest bardzo dobra i jak na zwykłą klasę to jest super. Na nie.
 15. Tylko, że to jest NDM, więc dodatkowy skok może nie być najlepszym pomysłem. Przykładowo paladyn ma możliwość kupna w sklepie za złoto dodatkowego skoku + ten z vipa i na longjumpie przeskoczy całą małą mapę lub połowę większej. I znowu będzie każdy narzekał, że nie da rady się naładować, bo za szybko rashują. No i argument "większość serwerów tak ma" nie przekonuje. Na nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines