Jump to content

WOJTASIK

Użytkownik
 • Posts

  2,537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WOJTASIK last won the day on July 7 2018

WOJTASIK had the most liked content!

3 Followers

About WOJTASIK

 • Birthday 11/07/1999

Informacje o Profilu

 • Nick
  `WOJTAS
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  AWP CS:GO
 • Lokacja
  Chełm

Metody kontaktu

 • GG
  40377037
 • Snapchat
  wojtasinio9

Recent Profile Visitors

1,730 profile views

WOJTASIK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Popularny Gość Rare
 • Doświadczony Gość Rare
 • Zaprawiony Gość Rare
 • Zmotywowany Gość Rare
 • Młodociany Gość Rare

Recent Badges

82

Reputation

 1. Nick na forum: WOJTASIK Cyfra/Liczba: 7
 2. Nick: WOJTASIKPowód rezygnacji: Brak kompletnie czasu, praktycznie nie ma mnie w domu całymi dniami a jak już wrócę to jestem padnięty jak byk po westernie.Cos od siebie: Miałem tego nie robić, ale nie ma sensu być dalej na tym stanowisku skoro nic nie mogę wnieść co do serwera przez brak czasu. Oczywiście służę pomocą co do diablo poprzez prywatne wiadomości.
 3. 1:0 Chorwacja w końcu to jest normalny kraj, nie ma żadnych farbowanych lisów
 4. Dzięki za wszystko, co zrobiłeś dla serwera. Mam nadzieję, że będziesz wpadać.
 5. Witam, postanowiłem ponagrywać trochę poradników co do naszego serwera, aczkolwiek jestem w tym amatorem, więc za jakieś różnorakie dziwne rzeczy na filmach, przepraszam, jednakże one mają na celu pomóc nowym graczom, których prosiłbym wszystkich adminów o przekierowywanie ich do tych tematów z poradnikami. A o to jeden z nich:
 6. Nick: WOJTASIKPowód Warna: spamowanie x2 kody na pw
 7. WOJTASIK

  WOJTASIK

  Nick: WOJTASIK Powód: nadrabiam 3 lata szkoły, mam na to 10 dni no i jakby nie patrzeć 10 nocy, maturka xd Czas nieobecności: Jak na razie do około połowy maja Coś od siebie:
 8. Nie no ja rozumiem, nie mówię, że jest to zła droga, ale warto również wspomnieć o tym, że można tą klasa grać pod redukcje.
 9. Trochę mało informacji. Mógłbyś też napisać coś o tym, na jaki item szczególnie zwracać uwagę grając zjawą. Co do runy, to też takie na "odwal się" bo skoro klasa ma 10% redukcji, a nie 10% wiekszy dmg, to się powinno grać pod redukcję, czyli runa alabaster (-10 dmg) + item zbroja zeusa czy tam jakiś inny itemek na redukcję, np. Aegis, który może mieć nawet -16 dmg. Podsumowując na zjawie można wyciągnąć ( 10% redukcji + (-10 dmg runa alabaster ) + (-16 DMG item ) + (-5 dmg skill za złoto na mapę ) = 10% redukcji obrażeń + ( - 36 dmg ) to jest bez ulepszonej runy, a jak ulepszymy to całkiem kozak )
 10. WOJTASIK

  Skarga

  To lecimy dalej, skoro @James0v napisał skargę, nie chce mi się tworzyć kolejnej, więc dodam tu coś od siebie, co do Shino. Jako, iż jestem adminem diablo, rozpatrywałem skargę NA GRACZA ( NIE ADMINA ), uważam, że skoro mam prawo, a nawet obowiązek banowania graczy, którzy łamią regulamin, to i mam prawo też zbanować gracza właśnie za daną skargę ( czyli rozpatrzyć ją ). Napisałem w tym temacie (post ukryty przez @Shino) "Brak dowodów, proszę o wstawienie demka", następnie dodałem, że "proszę o zamknięcie tematu z powodu braku dowodów" ( rozmawiałem z graczem na PW, powiedział, że jednak dowodów nie dostarczy bo mu się nie chce ) - moje psoty zostały ukryte, ja się pytam z jakiego powodu? Drogi moderator odpowiada, że nie jestem opiekunem serwera, że nie mogę rozpatrzyć skargi. To teraz tak, skoro nie jestem opiekunem, to wychodzi na to, że nie mogę banować graczy, którzy łamią regulamin. Tak samo jak ktoś skarży się na [email protected] to może tylko opiekun zbanować? Idąc takim tokiem myślenia - admini są nie potrzebni, bo nic nie mogą. Więc ja się pytam, z jakiego powodu ukryto moje posty. Kolejna rzecz, bardziej do tego tematu, a dokładniej screena, który wrzucił @James0v Po screenie stwierdzam, że całe szczęście, że mało się odzywasz, ale to mało mogłoby być w kulturalniejszy sposób? Wymagasz kultury od innych, a sama się w porządku nie zachowujesz. Pokazałaś właśnie, że nie Ty budujesz atmosferę, "atakując" użytkownika. Pokazałaś też, jak pilnujesz. Pokazałaś również jak reagujesz! Zasłużyłaś na order administratora forum 2k18 ! P.S: Ja dostałem warna za PW do shino, że ma, cytuję: "Spoko, nie będę dyskutował z kimś takim, za niski iloraz inteligencji", ale nooo cóż, ja to nie Kasia. Sztos ;d
 11. No to WOJTASIK or WOJTASINIO
 12. Nick: FakelNowy nick: WOJTASCzemu chcesz zmienić nick? : Ponieważ używam od dosyć dawna właśnie ten o to nowy nick. kod PW
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines