WOJTASIK

NewDiabloMod CS:GO
 • Content count

  2463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  2d 16h 5m 26s

WOJTASIK last won the day on March 11

WOJTASIK had the most liked content!

2 Followers

About WOJTASIK

 • Rank
  ★ Ręka ciężka, ale sprawiedliwa ★
 • Birthday 11/07/1999

Informacje o Profilu

 • Nick
  `WOJTAS
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  NewDiabloMod CS:GO
 • Lokacja
  Chełm

Metody kontaktu

 • GG
  40377037
 • Snapchat
  wojtasinio9

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. WOJTASIK

  Teoretycznie. Tak samo jest 1% na drop runy, z vipem mam 3% bodajże a potrafię wydropić z jednej mapy robiąc 40 fragów 8 run.
 2. WOJTASIK

  Jeśli one nie będą przypisane do klasy, to wszystko spieprzy. Niemożliwe? 52 lvl upadły, rozwinąłem 3x ( czyli już na maxa ) krytyka, jedno ulepszenie 300 many, czy tam 350, więc jednak coś da się rozwinąć P.S: Byłoby to dość za łatwe. Manę zdobywa się głównie z questów, ewentualnie po ukończeniu wszystkich questów, aktywowałby nam się drop kamieni, to by było dobre.
 3. WOJTASIK

  Czytam uważnie, jednak Ty chyba tego nie robisz. Wytłumaczę Ci jak chłop krowie na miedzy, cwaniak chce, żeby zablokować kupno umiejętności za złoto, klasom, które daną umiejętność posiadają np: Scavenger ma chyba +5 dmg czy tam -5 dmg redukcji, no to jaki sens jest blokować mu możliwość kupna tego dodatkowego dmg czy redukcji? Po to właśnie to jest, a skoro pociski się bugują jak kupi się je na paladynie, to wystarczy tylko paladynowi zablokować kupno pocisków za złoto, bo nie rozumiem po co blokować każdej klasie daną umiejętność do kupienia za zloto
 4. WOJTASIK

  Te umiejętności za złoto są celowo po to, by sobie można było również dopasować pod umiejętności klasy. Ale skoro pociski np. sie bugują z paladynem, to jakoś trzeba to zablokować
 5. WOJTASIK

  Ja nadal zostanę przy tym, byś przemyślał to co piszesz. W sumie najpierw, zanim zaczniesz pisać, przeczytaj jeszcze raz mój post wyżej z 50 razy. Przytoczę Ci go: A nawet wytnę najważniejsze zdania.
 6. WOJTASIK

  Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Za nim napiszesz kolejny post, pomyśl 3 razy.
 7. WOJTASIK

  A ja się dzisiaj zastanawiałem gdzie się moje naboje podziewają xD Dodam, że w gildiach skile nadal złe wartości pokazują.
 8. WOJTASIK

  Najlepszym miesiącem na reset jest czerwiec, gdzie każdy już praktycznie ma wakacje. Ja bym poczekał do zakończenia roku szkolnego, większe "owoce" to przyniesie.
 9. WOJTASIK

  Nick: WOJTASIKPowód Warna: spamowanie x2 kody na pw
 10. WOJTASIK

  To jest podanie czy co to xd Oczywiście, że jestem na nie, jesteś zbyt toksyczny i wybuchowy. Baaardzo często musiałem Cię uspokajać, lecz niestety efektów to nie przynosiło, więc zaczęły lecieć muty. Jak dla mnie nie nadajesz się na admina.
 11. WOJTASIK

  Malo gralem ostatnio? A to ostatnio były jakies zmiany w tej klasie? Nie sądzę. Nie ucz weterana, pls
 12. WOJTASIK

  Na wszystko jest sposób, jeśli gość gra tym demonologiem i ma pompe, to na odległość go łatwo dojechać.
 13. WOJTASIK

  Tak zapytam, jaki atut ma ta klasa oprócz wyrzucania?
 14. WOJTASIK

  I co jeszcze? Dajmy mu jeszcze +100 hp bo to diablo co nie? xddd Ja bym tej klasy w ogóle nie ruszał, ona nie jest słaba lool ale co ja tam wiem
 15. WOJTASIK

  Jeśli chodzi o mnie jestem zdania, że diablo jest dobrą klasą. Te oślepienie jest sztosem, bo przeciwnik nie ma szans, gdy go oślepimy, a 10% to wcale nie mało. Na 1.6 sporo osób tą grało, ale ja widzę, że tutaj w CS:GO na tym modzie jest całkowicie inna mentalność graczy, każdy gra klasą, którą gra osoba, która jest wysoko w tabeli ( masło maślane xd ) HP w głowe jest dodatkiem, ta klasa jest dobra, nikt na nią za moich czasów nie narzekał, a co najważniejsze klasa była grywalna. Tutaj jedynym problemem jest to szybkie przeładowanie, które nie może wyglądać jak na 1.6 Reasumując @ziomm dał ciekawa propozycję, można byłoby mu dodać coś takiego, że w każdej rundzie zostaje losowany bonus z poniższych: - Redukcja obrażeń -5 - Większe obrażenia +5 - Regeneracja HP 10 co 5 sekund - Większy exp o 10% - Większa szansa na zdobycie złota +5% - Większa szansa na zdobycie many +5% - Większa szansa na zdobycie runy ( x2 )