_Hades

NewDiabloMod CS:GO
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  21h 27m 36s

About _Hades

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Hades
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  NewDiabloMod CS:GO

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. To co z tym sklepem? Bo naprawdę nie ma na co hajsu wydawać. Jeszcze raz powtórzę, że losowy item w sklepie kosztuje 8000$ i można go sprzedać za 1 złota, więc równie dobrze można dać 1 złota za 8k bezpośrednio, przydatne gdy posiada się jakiś spoko przedmiot. Spalenie z inferno dalej nie zlicza fragów, tak samo jak podpalenie przez khazrę nie falą ognia (ta działa prawidłowo) lecz bronią, podpalenie z broni u khazry jak i podpalenie z inferno zwyczajnie kradnie fragi. 16 runda http://556292.node97.pukawka.pl/dem-de_eldorado_csgo_b3-1516019880-1516021560.zip to trzeba zmienić! Jeszcze niech korzenie u duriela ładuja się po 5sek tak jak u maga żeby było sprawiedliwie.
 2. @Pan KamilJeśli chcesz być obiektywny to może niech duriel laduje korzenie w 5sek tak jak mag, głupotą byłoby stanie na respie 14 sek i zamrażanie na zaledwie 3-4 sek łącznie. Po ulepszeniu ten czas sięga 35 sek może możnaby rzeczywiście skrócić czas lądowania korzeni tak jak u maga do 5 sek, 7 to zbyt długo, a korzenie wcale nie są mocniejsze żeby ładować je aż o 40% dłużej niż pociski zamrazajace.
 3. Proponuję by podpalenie z inferno zadawało dmg przez duriela, aktualnie jest tak że gdy się kogoś podpali a ten ma low, to spali się popełniając samobójstwo i pozbawiając nas fraga, a nawet ASYSTY! Jeśli się zmieni na podpalenie tak jak ma Khazra będzie przede wszystkim uczciwie. Czy wam serio krok po kroku trzeba tłumaczyć? Można kupić losowy item za $$$, sprzedać go za 1 złota, więc czemu by nie można zrobić skrótu w sklepie kupując bezpośrednio złoto, i w jaki sposób zaburzyłoby to gospodarkę, bo nie rozumiem skoro nic się nie zmieni praktycznie. Do runy to samo - kupowanie iemu -> sell za golda -> naprawa runy - dalej nic się nie zmienia, no z tym że mniej klikania. @FakelJeśli nie wiesz jak jest obecnie to po co piszesz że wg cb jest coś nie potrzebne? A ta opcja jest po to żeby kupić złoto nie tracąc obecnie posiadanego itemu. Odkąd usunięto możliwość kupna expu w sklepie ludzie mają po 16k i nie ma co z tym zrobić, więc dodatkowa opcja w sklepie jest jak najbardziej na + "Co do innego zdania w ogóle nie czaje o co Ci chodzi." Chodzi o to co napisałem na temat duriela? No to głównie chodzi o to że podpalenie jest zbędne pod pewnymi względami ponieważ "kradnie" fragi, u Khazry dzieje się to tak że wpadnie frag.
 4. Według mnie obserwowałeś przez ściany http://556292.node97.pukawka.pl/dem-de_westwood_csgo-1515344940-1515346500.zip
 5. Kilka propozycji: Sklep za dolary: 7000$ => 1 złota (po dłuższym namyśle stwierdziłem że musi być taniej niż kupienie itemu i sprzedania go) 16000$ => 1 mana 16000$ => ulepszenie runy o 100 wytrzymałości Dodanie jakiegoś itemu zwiększającego szybkość lub umiejętność za złoto (poza specjalem nic innego nie ma) @Suicide WolfMoże być tak jak special lub rakieta Naprawa runy za 50 lub 55 złota @SamobójcaRunę ulepszyłem tylko dlatego że wcześniej udało mi sie uzbierać złoto ze sprzedaży run. Myślisz że udało mi się uzbierać złoto ze sprzedaży itemków!?
 6. Po ulepszeniu runy to zauważyłem, zamrożenie jest ok, info na czacie jest ale już nie ma paska ładowania, czy korzeń się ładuje 1sec czy mniej to nwm, ale około sekundy na pewno. Jak na razie nie widać żeby to się działo dalej, ale to tylko na konkretnych graczach tak się działo, możliwe że ma to związek ze znikającymi modelami, bo ci co mi znikali nie dostawali dmg. EDIT Nie ważne czy załaduje korzenie czy też nie, dmg jest zaniżony do zera (czasami trochę ponad). Przetestowałem dziś na ratsach http://556292.node97.pukawka.pl/dem-de_rats_1337-1514986560-1514988300.zip (1 19 rundzie widać jak trafiam a przeciwnik nie dostaje dmg, pozniej demko sie urywa? nie nagrywa się do końca czy to tylko u mnie?) Strzelając w gracza enzo dostawał po 2dmg, a ziemniak stojący obok tyle ile powinien. PS quest 90 fragów z m4a1-s trzeba zmianić opis na m4a4 bo tylko z a4 zalicza fragi @_Hades za pomoc przy zgłaszaniu błędów tu jak i na PW otrzymujesz ode mnie zestaw premek
 7. Dzisiaj ulepszyłem se obsydiana 6 razy (1sec na start + 6 ulepszeń) zeby ładować (a chociaż sprawdzić czy cie da i co sie stanie) korzenie na durielu w 0 sekund (btw minimalnie chyba sek na załadowanie i pasek ładowania znika) i czasami nie zadaje dmg lub 5 in 3 itp. I nie, nie jest tak że nie trafiam, po prostu nawalam fullauto w typa z odległości 1 metra, trafiam bo to nawet widać, a on mnie zabija i w konsoli nic o tym ze dostal dmg
 8. Opcja zakupu losowej runy zaraz obok sprzedawania itemu wtf!? który sadysta to wymyślił? A tak na serio to przydałoby się jakieś dodatkowe potwierdzenie, blokada kupna kolejnej gdy posiada się już rune, czy cokolwiek innego byle by możliwość stracenia 1k golda nie była zaledwie klawisz obok sprzedania itemu którego uzywa się nawet kilka razy na runde. @-_- Już wiele razy mi się to zdarzyło (i nie tylko mi), wczesniej wywalone bo 50 zlota w ciągu 2 map da się odrobić ale teraz to już poważna sprawa jak runa ulepszona 7 razy XD (ulepszone obsydiany nie rosną na drzewach )
 9. Slapowanie może i zbędne ale slay'owanie mogło by być, choćby na ninje które często wchodzą na txt i nie raz przedłużają mapę, bywa że nowy gracz i nawet nie ogarnia jak wpisac kill w konsole, a lepiej slay'nąć niż kickować czy czekać do końca rundy. !addban też by się przydało Co do pierka zjawy to poza totemem można jeszcze kupić hp po prostu w sklepie. Z durielem to jest tak że ktoś widzi jak jakiś duriel otwiera tabele sam bierze duriela zaczyna nim grać pozniej kolejny itd @_Hades Zamiast addban, korzystaj z sm_ban xd Ale durieli ogólnie jest dużo w topce lvl + sprawdź teraz ten slay (od next mapy) @-_-wiem, ale jak ktoś ucieknie ad bana to nie da się zbanować jeśli nie ma go na serwie a tak to SID i gotowe Da sie wprowadzić sm_observe nick Slay działa prawidłowo.
 10. Lepiej zmienić żeby było leczenie na nóż+r a rakiete na bind wrzucić lub zostawić tak jak jest ale zmienić rakiete na fireballa. Pułapka trująca działa ok, ale ta druga nie zadaje dmg, zatrzymuje tylko i nic więcej. Błogosławieństwo i sprawiedliwość hwanina te itemy nic nie robią, no poza animacją wybuchu. Tak samo z dziennikiem demonologa z tym że przynajmniej jest 5hp więcej. Nie ma sensu, jeden powie że wszyscy grają non stop ninjami, inny że każdy gra druidem. Jeśli masz jakieś statystyki jakie klasy są najczęściej grane to tym należałoby się kierować.
 11. Pod modelem postaci widoczny (nie zawsze, chyba pojawia się i znika przy zmianie broni ale nie zawsze) jest jakiś dziwny piksel, przez to o wiele łatwiej zobaczyć ninje czy też inne mniej widoczne klasy. Czasami nie widać przeciwnika tzn. postać jest całkowicie niewidzialna, występuje to dosyć rzadko, nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, ale problem jest spory @_Hades pod modelem każdej postaci nie ważne jaką klasę posiada? Nie wiem czy u każdej, ale myślę że to nie ma różnicy jaka klasa, na pewno nie ma znaczenia czy klasa ma zmniejszoną widoczność czy nie, bo widziałem zarówno u zniewolonego jak i u druida, impa.
 12. Głupota, kogo stać na kupowanie HP? Nie ma sensu by cena była jeszcze wyższa.
 13. Nie jest to błąd czy jakiś bug, ale można zmniejszyć tą wysokość tak o połowe i byłoby idealnie.
 14. Przy obecnych resetach ciężko wbić 50 poziom a co dopiero jak jeszcze będzie zmniejszony exp. Na 50 będziesz miał 100, daj se to w inte, co się dzieje? A no nawet nie siegasz limitu a i tak można zabić na hita więcej nie opłaca się też ładować bo i tak to nic nie da. Gdy się nawet wymaksuje hp to trochę tak jak obecnie aura cienia, special, crimson. Na 150 poziomie (niemożliwe) nie przebijesz obecnego combo jakie da się uzyskac (425hp a z ulepszonym crimsonem 525hp) a nawet gdyby to wystarczą 2 osoby żeby takiego typa zabić.
 15. Zbyt częste resety też zniechęcają graczy do gry, dlatego tak mało osób gra, druga sprawa że jest okres szkolny i wiadomo że z raza/w południe będzie mniej graczy. Serwer może nie jest pełny ale za to zawsze kilka osób gra. Reset co 2 miesiące to zdecydowanie zbyt często, rozumiem że zmiany to też reset, ale kolejny byłby ok jeśli byłoby to gdzieś na nowy rok. Co do zmian to OK chociaż idea moda z expem powinna być jednak zależna od expa. Dodatkowo można by zlikwidować limit statystyk (np można dodawać w jedną statystykę bez określonego limitu) limitem oczywiście byłby poziom a przy tych zmianach raczej szybko się nie wbije poziomu gdzie można dodać 200pkt w hp (setny poziom). Nie wiem jakby to wyglądało dokładnie ale przy 2pkt za poziom i jeszcze ze zmniejszonym expem cięzko będzie nawet dobić do aktualnych limitów więc troche straciłyby sens.