Jump to content

_Hades

Użytkownik
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  5d 1h 54m 26s

_Hades last won the day on May 16 2020

_Hades had the most liked content!

Community Reputation

60 Dobry

2 Followers

About _Hades

 • Rank
  Bywalec

Informacje o Profilu

 • Nick
  Hades
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  NewDiabloMod CS:GO
 • Steam Custom URL
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198254159327

Recent Profile Visitors

1,510 profile views
 1. _Hades

  Zgłaszamy bugi

  Kase łatwo nabić, jak sie przyspamuje. Po zrobieniu wszystkich questów straciłem bonus hp i dolary na start rundy.
 2. Jestem na NIE Nie zauważyłem, ze ktoś ma mnie zmutowanego, a nawet gdyby to przecież nie jest to problem. Co to wnosi do podania? Najpierw przestań narzekać, później pisz podanie. Przekonasz do siebie graczy. (facepalm) STEAM_0:0:429905871 Przez ostatni miesiąc tylko 6 razy byłeś na serwie dłużej niż 1h (w tym 2 razy dłużej niż 2h) Poza tym kultura (chyba pamiętasz o co mi chodzi) Gdybyś grał częściej na serwerze i opanował emocje byłbym na tak, wiek nie przeszkadza.
 3. _Hades

  Propozycje

  Najbardziej irytujące są ninje. Nie porównuj graczy z wysokim poziomem do graczy z niskim, ty to byś pewnie usunął expa najlepiej żeby kazdy miał równe szanse... Jak chcesz to porównaj sobie demonologa 25 poziom z inną klasą z TYM SAMYM poziomem, a fireballe mają większy mnożnik niz piorun Co fireball ma do bindowania pod strzałem? Piorunem trzeba trafić tak jak z broni, wygodnie jest zbindowac sobie piorun na mouse1, jak mi nie wierzysz to ustaw sobie strzał na jakieś v czy inne mouse4. Scavenger nie powinien uciekać jeśli się go złapie itemem spojrzenie medusy, tak samo jak nie moze uciec z korzeni duriela i zamrozenia maga.
 4. _Hades

  Zgłaszamy bugi

  cooldown pioruna demonologa trwa 25 sek zamiast 22 item zwinność scavengera działa z opóźnieniem
 5. Problemem to akurat jest rozrzut na haku ale nwm czy da sie cos z tym zrobic.
 6. Nie przesadzajmy, jedna osoba gra tą klasą. Co najwyżej można nieznacznie zwiększyć cooldown haka lub zmniejszyć DMG do 1.5 lub 1.8.
 7. Ninja ma wbudowany dmg do kosy chyba +15 do lewego i +30 do prawego.
 8. Można tylko raz na runde podwoić magazynek. Błąd?
 9. _Hades

  Zgłaszamy bugi

  Umiejętność za złoto diamentowy pancerz [skill barbarzyńcy] nie działa
 10. Zmniejszona grawitacja utrudnia grę tą klasą, proponuję trochę zwiększyć grawitkę, a w zamian dodać jeden skok w powietrzu. Dodatkowy dmg nie powinien działać gdy ninja trafi w plecy, od przodu dmg może zostać ale w plecy daje zbyt dużą przewagę, nie ma czasu na reakcję, skill+prawy "one shotuje"
 11. Zniewolony powinien być niewidoczny na radarze gdy jest niewidzialny.
 12. Proponuję zwiększyć max adrenalinę o 5 pkt (z 55 na 60), aktualnie nie współgra z podpaleniem. Przywróciłbym również skanowanie falą ognia. Zasięg fali jest mały (w porównaniu do inferno, które ma 3 razy większe pole rażenia), więc zeskanuje się jedynie przeciwnika za ścianą/skrzynką, a dodatkowo nie da się już osiągnąć tego samego dmg (podpalenie) z fali co kiedyś (zmiana z int na adrenalinę) i by osiągnąć max dmg potrzebny jest conajmniej 90 poziom, więc nie ma co się martwić, bo nie będzie takiej sytuacji. @-_-a co z tą adrenaliną? i zniewolony jako tako skanuje @YaahuuuJa miałem wcześniej goldena czyli +25dmg XDDD a 5 adrenaliny do dmg to tyle co nic, niezaleznie od klasy
 13. _Hades

  Propozycje

  Proponuję zwiększyć wartość dmg od którego niszczy się runa. W sytuacji gdy ktoś wybiega na nas z smg lub shotgunem niszczy dużo wytrzymałości w krótkim czacie i nie ma szans utrzymać runy przy życiu.
 14. _Hades

  Propozycje

  [NewDiabloMod] Sakiewka Berserkera [250]: Masz większą szanse na zdobycie złota Sprzedając item co fraga mamy 1 złota plus za samego fraga moze wpasc 1-2 złota. Ten item nie ma sensu. Może pewne 2 złota za killa?
 15. Nie wiem jaki jest powód tego że miny nie są juz granatami rzucanymi prawym, ale tamta opcja wydaje mi się że nie była zła i chyba wtedy będą bić obszarowo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines