Skocz do zawartości

Podanie o adma


P!wko

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Michał Nick: P!wko Wiek : 16 Znajomość AMXX[(1/10) : 7 Mikrofon(tak/nie) : tak Składka(tak/nie)[składka obejmuje pakiet premium]* : tak Steam/NS : NS Kontakt:: 44845739 Dlaczego ty? :: pomogę w ogarnięciu serva bo żadnego adma nie widziałem co ogarnia Ilość godzin przegranych na serwerze : 4-5 Link do Reklam : nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Na nie co to wogle znaczy nie widziałem żadnego admina co ogarnia, co to ma być skoro tak to ci co nie "ogarniają" poczują się urażeni i nie zostaniesz zaakceptowany jako admin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Reklamy musisz zrobić,a co do pomarańczy to się nie zgadzam bo siedziałem wczoraj trochę na serwerze i dało się z nim spokojnie dogadać ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie , brak steamu , reklam , mala aktywnosc na forum , a to co ma znaczyc "Dlaczego ty? :: pomogę w ogarnięciu serva bo żadnego adma nie widziałem co ogarnia " chyba kazdy kogo przyjelismy na ta posade ogarnia , wiec zbedne są twoje komenatarze .. zastanawiam sie jak Ciebie przyjmam czy bedziesz tak ogarnial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy wam można mówić że trzeba najpierw czytać "wymagania".Kolego jestem na kolejne wielkie NIE i nie chodzi o to że podanie mi się nie podoba tylko zobacz, ja dostałem admina dlatego że jestem zaje.... aktywny na forum, na serwie, ty za to nie, powiedz jak mogłeś złożyć podanie z taką aktywnością i takim kontem na forum... Pobądź trochę na forum i na serwie a zmienię zdanie na temat twojego podania i na pewno spojrzę na nie w inny sposób. To na tyle z mojej strony :) Oh... jak ja kocham się rozpisywać. ^.^ :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ty? :: pomogę w ogarnięciu serva bo żadnego adma nie widziałem co ogarnia

Adminów jest dużo i dobrze każdy ogarnia, więc nie wiem o co chodzi ..

Link do Reklam : nie mam

Jak to nie masz ? Reklamy są obowiązkowe. Reklam nie ma to admina też nie będzie.Podsumowując to jestem na Duże NIE !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności