Jump to content
-_-

Mega konkurs ponad 15 steam'ow z cs 1.6 do wygrania

Recommended Posts

Buzka 150h , niech będzie jakoś dobije mam już 34h Jak wbije 150h godzin zgłoszę się na PW 3Maj dla mnie 1 steama xd

startuje 

Nick : <<<<Sn1p3R>>>>

Serwer : Zoombie xp mod

tu się nie zapisujsz :D, tylko grasz a jak masz 100h to piszesz do -_- albo tu ;)

Ale to nie ejst free gosc zostawił sobie na noc , włonczonego goscia na servie i co to ma byc . Nabija dziennie 12h to nie free.

Ale to nie ejst free gosc zostawił sobie na noc , włonczonego goscia na servie i co to ma byc . Nabija dziennie 12h to nie free.

Czytałeś regulamin?

Jak łamie regulamin to podaj jego nick, choć wątpie by siedział w nocy skoro kickuje po jakimś czasie "afkowania"

Ja tam na spect nie Siedzę, ponieważ gram jak i jestem skupiony w celu adminowania i czasami na spect siedzę gdy np sprawdzam gracza lub coś innego :>

a ja siedzę na spec sprawdzam kogoś chciałem już banować i dostałem kicka  :sad:

ile razy wam trzeba pisać że się nie zapisuje tylko gra, a jak się będzie miało to 100h (150h) przegranych to piszesz tu lub na pw do -_-!

To co napisał [email protected] , nie zapisauje się ;) tylko sie gra

150 h trochę przesadzone dało by rade 125 ;) u nas gracze maja po 50h a jeden ma 70 ja mam 60 ;)) admini maja mniej h od graczy wiec jaki sens :)

Gratulacje dla pierwszej osoby ;) 

Jak 150h dla admina to duzo jak dla was to powinniscie wszyscy stracic admina za brak online w grze.

To jest moment i juz masz nawet nie pierniesz i juz masz ;) Nie spamować i targowac tylko grac i odbierac steam 

wszystko ładnie pięknie tylko kto go poinformuje? 

http://scr.hu/1lrd/ajozo

To jest rusek i nie da się z nim porozumieć :P

To już nie nasza sprawa;)

Jeżeli zdobędzie daną liczbę godzin (a widać że chyba bije pod konkurs) to wejdzie na forum. Na serwerze jest informacja o konkursie, ja za graczami latać nie będę.

A to że to rusek to tez nie nasza sprawa, może też pod konkurs gra :)

Startuje :D

Nick: 1shoot1kill

serwer: ZombieExpMod

PS. musze być dłuzej niż 1 tydzien? :D zarejestrowany? ;(

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines