Skocz do zawartości

Skarga na admina szUsty.


Kobys

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Kobys


2.Nick admina/gracza który zawinił:  szUsty, w mniejszym stopniu Shenzi

3.Admin/Gracz : admini

4.Data i godzina: kolo 17. Dnia 20.11.2013

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): the best, vi3nio

6.Opis sytuacji: Gramy sobie, wbija gościu. Pisze do szustego żeby go sprawdził, a on gra. Później pisze vi3nio do niego,a on gra. Pisaliśmy z 15 razy dosłownie i on nie reagował. To nie jest już pierwsza taka sytuacja, że nie reaguje na  u@. Później widzę,że Shenzi jest na steamie to mu pisze żeby sprawdził goscia, a on do mnie 'Shenzi :>: haha to kumpel, ma steam  po 1. i z nim gadam po 2.'

Wydaje mi się,że obowiązkiem admina jest sprawdzanie każdego gracza, który jest zgłoszony na u@.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej podpisuje sie pod skarga , pisze do admina zeby ogarnal typka a on do mnie z tekstem ze to jego znajomy czlowieku pierdoli mnie kto to jest moze byc nawet twoj ojciec masz admina i masz go ogarnac a nie pol serewera pisze ogarnij typa a ty chuj to moj znajomy i grasz sobie dalej  :fingers-crossed:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to jest stały gracz naszej serwerowni,był już sprawdzany wielokrotnie. Czy wy do chu*** jesteście takimi "debilami" że nie znacie takiego słowa jak czysty? Kobyś ty co pisałeś na U@ "szusty sprawdz go kurwa " albo "wejdz do chuja na specta" czy coś w tym stylu za to ty powinieneś dostać bane za kulture. Tak napisałem że go znam i wiem że gra czysto on nie jest botem ktory gry na wh na steam tak jak inni. Pisałem wielokrotnie że jest czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz,że stały gracz, reset GT był ze 3 dni temu http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.184:27691/top_players/?query=Smile+male+dyle&Search=Search. 0 h na serwerze więc chyba nie do końca taki stały. Shenzi ile razy można pisać? On nawet tego nie czyta co i jak się pisze do niego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz pierdolne chyba.Człeniu nie czaisz tego że on był sprawdzany wielokrotnie ? to nie było 2,3 razy ale 2 ,3 razy tyle.Co mape jest na niego zgłoszenie,już spędziłem około 2h na oglądaniu jego gry ^_^.Więdz jak ja pisze że jest czysty to NA CHUJ SPAMUJECIE DALEJ KURWA. (sory za słowa ale te ludzie mnie rozbrajają)// Kobyś sprawdz nick Cruzen ;)// a i GT odświeża się co średnio 4/5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Vienio, mogłeś sobie darować ten tekst z ojciem, bo nic nie wnosi do tematu, a pokazuje tylko Twój poziom. Ale mniejsza o to.

 

Opiszę całą sytuację.

Wbijam na serwer, patrze gra mój kolega, który jest stałym graczem w/w serwa. Poza tym, był sprawdzany kilka razy i ma troszkę więcej "oleju w głowie" i nie czituje na steam. Miał kilka fajnych akcji, po czym zaczął się spam na u@, że cziter itd. Więc napisałem na początku rundy, że znam go i jest czysty. Gracze oczywiście nie wierzyli i dalej spamowali, mimo tego, że na początku każdej rundy pisałem na sayu, że jest czysty.

Oczywiście wszystko można sprawdzić w logach, bo nikt ssami nie zarzuci na dowód, coś czuję.

 

 

Wy w ogóle nie myślicie, czy jak ? Jeżeli jestem pewny, że gość jest czysty, to oczekujecie ode mnie, że zejdę na specta i będę sobie podziwiał pół mapy grę kolegi, bo "gracze tak chcieli" ?

 

P.S. Kobys pisałem do Ciebie ze 20 razy, jak nie więcej na sayu, że gracz jest czysty, więc ja powinienem zapytać "ile razy można pisać ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awp nie ogarniam skad jestes tego taki pewien siedzisz obok tego typa ? chyba nie , jestes adminem jestes - masz obowiazek sprawdzic kazda skarge zglaszana na u@ tyle w temacie to nie jest zadnym uzasadnieniem "moj kolega on nic nie ma" bo z waszej strony bylo 0 reackcji 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://217458.hltv3.pukawka.pl/ nuke 1712

Minuty: 15, 16 , 17;05 (jak mierzył centralnie AWP,a a następnej rundzie już tam nie skanował o ile to był skan)może się mylę. Ale zobaczycie.

Na demku widać ilu graczy skarży się , że odpał bla bla bla a admina nie było na speccie mimo tego. Shenzi o ile nie umknęło mojej uwadze to nie widzę tam żeby jakikolwiek admin pisał, że on jest czysty.

Shenzi dasz screena z konsoli bo nie widziałem żebyś pisał?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,spokojnie...

Admin to człowiek,nie jest doskonały...

Skoro chłopak był wielokrotnie sprawdzany i był czysty to po co ma odpalać? -.-...

A w ogóle miałem już robione 2-3 razy ss staty 20+/5... Admini i gracze widzą jak gram i nie mają takich spin :>

 

To co że ktoś gra na steam czy ns skoro teraz wszędzie są "cziterzy opurowce!'' hehe.

 

szUsty jest wporządku wobec graczy tzn. Mnie :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale mylicie trochę. To czy jest gościu czysty, czy odpalony to sprawa drugorzędna. Chodzi mi o to,że admin nawet nie reagował na u@, mógł mu zrobić ssy wiedząc,że gram (i mam ub-t)i dostałby szybko UB,a nikt nie miał o to pretensji. A to, że kolega to może specjalnie nie chciał sprawdzać ? ;>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć w logi, że informowałem około 20 razy na sayu, że gość jest czysty.

Znam go trochę i dalej nie widzę sensu schodzenia na spect, gdy wiem, że gracz nie czituje.

 

Wielokrotnie tak robie, gdy zgłaszają mi np. Kennena, Haze, Ziele, Samisa itd. itd.

A zdarza się to praktycznie na każdej mapie... Wystarczy, że zabije ktoś kogoś scanem i zaczyna się lament "wh", "czit"...

Myślę, że i tak już nic więcej nie wniesiecie do tematu, więc czekajcie na werdykt i "chłostę" na mnie, kogoś z góry ;)

 

Peace ziomki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze to zwieś :) 

awupe ostatnio spędzałem więcej czasu na serwrze i jakoś go nie widziałem...Ale czy tak trudno zrobić ssy ? Tym bardziej,że nie miał robionych ssów. A to, że kolega to nie można zrobić ssów ?

 

@edit. 

Shenzi GT też za dużo nie mówi pod Cruzen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze to zwieś :) 

awupe ostatnio spędzałem więcej czasu na serwrze i jakoś go nie widziałem...Ale czy tak trudno zrobić ssy ? Tym bardziej,że nie miał robionych ssów. A to, że kolega to nie można zrobić ssów ?

On zmienił nick ;) wczoraj miał jeszcze nick Cruzen. Więdz go pod tym nickiem może kojarzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka ze kobys pisze na steam po kilka razy dziennie o typach co maja wh, aim itp. Oczywiscie staram sie ogarnac tych graczy, ale moze 10% tego co on podaje nadaje sie do zrobienia ss'ow( z czego i tak polowa dostaje ub). Kobys jest chyba przewrazliwiony na punkcie graczy lepszych od siebie. Po za tym, gdyby kazdy mial obczajac zglaszanych graczy przez kobysia to wszyscy admini siedzieliby po 10 h na specu... Zrobcie cos z tym kobysiem bo koles nie dosc z spamuje yo jeszcze jakies dziwne skargi pisze ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przede wszystkim chodzi o reakcje szustego, który nie reaguje. Napisałem Tobie na steamie to mi odpisałeś, że jest czysty czy coś i wszystko ok. A szusty wgl nic zero reakcji z jego strony. 

Wiadomo,że są lepsi ode mnie, rzecz oczywista. Ale czy to tak dużo reagować i wejść na 2 rundy na specta ? Nawet dla świętego spokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności