Skocz do zawartości

Aktywny ?


Shakugan No Shana

Rekomendowane odpowiedzi

:question:

 

Nick :Shana

Wycinek z konsoli(bez IP)* :

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Shana 
[AMXBans] Reason : ' aktywny ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 
[AMXBans] Your IP : ' 46.175.111.25 ' 
[AMXBans] =======================================

Serwer : COD 45k lvl

 

Opis Sytuacji : Gram sobie lajtowo 4 albo 5 map z adminami i nie bylo ze mna żadnego problemu jak zwykle obwiniali mnie ludzie ze za dobrze gram -,-... aż wchodzi admin i daje mi bana za aktwynego jak nie wchodzilem na cs chyba 3 dni wiec mysle wtf? Jak ktos sie pode mnie podszywa to nie moj problem sie robi darmowe haslo na nick a nie ze ktos moze wbijac na moj nick bo jestem w top15. Moim zdaniem powinniscie zrobic darmowe hasla na nick dla tych ktorzy sa w top15 bo wystarczy ze wejdzie sobie jakis gracz i wpisze /top15 i juz zalatwia permy roznym innym gracza.

Czekam na wasze wypowiedzi i mysle ze dobrze sie to dla Mnie skonczy bo przecież nic nie zrobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wypowiadam ale dzisiaj admin Nikotyna robił ssy graczowi Shana, których on(lub Ty) nie wstawił. Darmowe hasła na nick są już dawno. Wystarczy przejrzeć forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdziłem to. Moja wina. Ktoś podszył się pod gracza Shana i dostał ssy, lecz to nie był ten prawdziwy Shana, ponieważ ten którego zbanowałem ma ip które posiada poprzednie bany (wygasłe żeby nie było), więc nie mógł zmienić, bo w tym momencie amxbans nie pokazałby tych poprzednich. Na następny raz będę bardziej uważny. Proszę o odbanowanie gracza, a samego gracza proszę o to żeby zrobił rezerwacje na nick. Z góry przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności