Skocz do zawartości

Liga 5v5/4v4/3v3/2v2


FreshFreshFresh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proponowałbym wyłonić top5 graczy na only dd2. Na czym by to polegało? Zostałby stworzony nowy dział Liga 5v5/4v4/3v3/2v2, były by tam zapisy darmowe, mapy były by de_dust2. de_inferno. de_nuke. Co o tym myślicie? Top 1,2 i 3 gracze dostali by np.Vipa lub coś w tym stylu a dla reszty gratulacje :)Komentujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już taka propozycja i z tego co wiem nie wypaliła z takiego powodu ze -_- nie chciało się tego organizować. ale jeśli ogarniesz serwer to z organizacją mogę ci troszkę pomóc ale główną decyzję podejmuje -_-. ja jestem za turniejem 1na1 albo mixowym 2 na 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Serwer jeszcze nawet nie wystartował^ ^Dajcie ogarnać pewne rzeczy,a potem piście bo zrzucanie wszystkiego w tym samym czasie zrobi bałagan i znowu stanie się to co się działoOd dzisiaj dopóki nie ogarnę tego co robię,nie będę dodawał nowych rzeczy i tworzył jakiś lig/konkursów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym mógł pograc ;pp ale nwm dlaczego mnie jakoś śmiesznie laguje mam nowego kompa jak wchodzę lista serwerów jest obok mapy itp ;p 30-50 latency wchodzę 200-700 ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności