Jump to content

Liga 5v5/4v4/3v3/2v2

FreshFreshFresh
 Share

Recommended Posts

Witam proponowałbym wyłonić top5 graczy na only dd2. Na czym by to polegało? Zostałby stworzony nowy dział Liga 5v5/4v4/3v3/2v2, były by tam zapisy darmowe, mapy były by de_dust2. de_inferno. de_nuke. Co o tym myślicie? Top 1,2 i 3 gracze dostali by np.Vipa lub coś w tym stylu a dla reszty gratulacje :)Komentujcie :)

Była już taka propozycja i z tego co wiem nie wypaliła z takiego powodu ze -_- nie chciało się tego organizować. ale jeśli ogarniesz serwer to z organizacją mogę ci troszkę pomóc ale główną decyzję podejmuje -_-. ja jestem za turniejem 1na1 albo mixowym 2 na 2.

• Root

Serwer jeszcze nawet nie wystartował^ ^Dajcie ogarnać pewne rzeczy,a potem piście bo zrzucanie wszystkiego w tym samym czasie zrobi bałagan i znowu stanie się to co się działoOd dzisiaj dopóki nie ogarnę tego co robię,nie będę dodawał nowych rzeczy i tworzył jakiś lig/konkursów.

też bym mógł pograc ;pp ale nwm dlaczego mnie jakoś śmiesznie laguje mam nowego kompa jak wchodzę lista serwerów jest obok mapy itp ;p 30-50 latency wchodzę 200-700 ;d

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy