Skocz do zawartości

Skarga na pomarancze.


DIABEL

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: DIABEL2.Nick admina/gracza który zawinił: Pomrancza3.Admin/Gracz : Pomarancza4.Data i godzina: 15:125.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 6.Opis sytuacji:Dostałem bana za ping gdzie mój ping wynosil 30.Dlatego chciallem zlorzyc skarge bo mialem dwa dobre perki -,-.Nieslusznie dostalem bana za ping.JAk patrzylem na ping to koles podemna mial wysoki ok 200 a ja dostalem bana za 30 wiec pozdrowienia dla tego admina -,-.JAk by co to wcinek z konsoli:[AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Pomarancza. [AMXBans] There are 27 minutes and 2 seconds left of your ban. [AMXBans] Banned Nickname : DIABEL [AMXBans] Reason : ' WEZ TEN PING OGARNIJ ! ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] Your IP : ' 78.9.150.63 ' [AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 3 razy powtarzalem do ciebie zebys ogarrnal ping miales ponad 400 oraz klatkowales mialem z 6 wiadomosci na u@ . Odczekaj kare i popraw ten ping bo znowu dostaniesz bana.@edit Brak Dowodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jest tam plugin który sam wywala za ping więc masz tego nie robićBan nie podlega skardze bo jest poniżej 1hA TY POMARAŃCZA MASZ NIE DAWAĆ BANA ZA PING,PLUGIN SAM WYZNACZY OSOBĘ Z TAKIM PINGIEM I BĘDZIECIE JĄ WYWALAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności