Skocz do zawartości

Czy mam szanse ?


Romet

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Cod 45k

2. Nick: Romet <3
3. Imię: Krzysztof
4. Wiek: 16 za tydzien 17 :)
5. Znajomość Amxx(0/10): 8
6. Mikrofon(Tak/Nie): Nie
7. Składka(Tak/Nie): Tak
8. Czas spędzony na forum: 2d 23h
9. Opisać siebie: Prawde mówiąc : Jestem troche nerwowy , czasami sie wkurzam lecz gdy powiem cos złego odrazu przepraszam . Jestem kulturalny , moja pasja to piłka nożna i siatkówka . Myślę ze przydam się poniewaz tak jak gram codziennie na serverze widuje ciagle 2 lub 1 admina .  A w tych godzinach co ich nie ma roi sie od cheateów . Wiec postanowiłem złozyc podanie na admina . Dobrze dogaduje się z graczami.
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Gdyz gra duzo cheaterów. Pomagam zawsze gracza którzy czegoś nie wiedza. Dziekuje takze M@jki H@rdcor i Vienio za to ze zawsze sa na serverze i pilnuja na nim porządku . Dziekuje .
11. Linki do reklam: 

1.http://strzelnica-konin.com/counter-strike/counter-strike-1-6/serwery-cs-1-6/40523-zapraszam-na-cs-classic-pl.html#post128639

2.http://cs-mafioza.cba.pl/viewtopic.php?p=21155#21155

3.http://www.extreme-players.pl/viewtopic.php?f=217&t=10762

4.http://cs-grom.pl/topic/7878-cs-classicpl/

5.http://cs-szambo.pl/viewtopic.php?p=165384#165384


12. Co zrobisz gdy: 

Zgodnie z regulaminem :
 -Ktoś używa dopalaczy; Aim->Demko->perm , WH->ss'y->perm
 -Gdy ktoś nadużywa micro; Ostrzezenie , ban od 30min do 3godz.
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Ostrzenie , kick , ban od 5 min do 3godz.
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):NonSteam lecz nabijam 100h na Steam .

 

~Wiek 15+ TAK
~Mikrofon(nie wymagane aż tak)  NIE , ALE KUPIE
~Minimum 20 godzin gry na serwerze  RAZEM Z TYM CO BYLO KASOWANE 50H
~Kultura TAK
~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu TAK
~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM DALEM JUZ 10REKLAM NA KONKRETNY DZIAL
~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak) 2D 23H
~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera TAK
~Reklamowanie Serwerów TAK
~Składka dla osób ze steam nieobowiązkowaTAK
 
@Z tym niby "KLAMSTWEM" to jest pomyłka bo mi się pomyliło z DeatHRuN , a ty M@jki nie osądzaj człowieka po tym jak sie juz pomyli kłamiesz to kłam , mnie to nie obchodzi , lecz do admina ja podchodze serio ...'
 
@Wilku przeprszam, lecz raz rzuciłem he na de dust mini gdy trzymalem he w rece i mnie zabil . A miny to nie satwiałem w przejsciach tam gdzie wolno stawiałem . I po za tym gram klasa premium co nie ma min to jak moge stawaic ?
 
@M@jki lecz to prawda 5min. i cie nie ma chociaz an spect. jestes . Niby na cs'ie jestes a tak to tylko na spect jestes . Pewnie cs'a na pasek i siedzisz na internecie . Wiec ... H nie oznacza ze jestes ciagle .  Ja tez moge 2 nocki i mam tyle co ty...
 
M@jki Heenzi , Maxer ,Need Speed to koledzy którzy  grali na tym servie , dawno , powiedzialem im bo gadałem na Facebooku ze składam podanie na admina . Ci jak zwykli "idioci" musza jakies gówno o mnie powiedziec. Wiec ja an to nie poradze. Mowilem im zeby sie nie wypoiwdali a ci mnie nie słuchali , nie moja wina ze ma takich kolegów.  A co do Heenzi on gra na naszych serverach . Prosze nie uwzgledniac ich głosow bo nie naleza do naszej serwerowni . A Ursusa ja nie znam ... I prosze o zbanowanie Ursus 5413 , Need SPeeed i Maxer , gdyz oni nie graja na naszej serverowni a doczepiaja sie ciagle do mnie (Moi koledzy)
 
 
M@jki moimi kolegami sa ci co wypowidali sie bez sensu czyli : Need SPeed Maxer . I nie wypowiadaj sie bo tylko posty nabijasz nie umiesz dac opcji edycji ?
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania spełnione, ale Kultura, za dużo kłótni z graczami,obrażanie.Kłamstwa na początku gry.... Romet wiesz o co mi chodzi.

NIE

 

@edit

 

Albo mi coś nie chula albo coś z reklamami jest.

Kolejny minus. Wkręca że prosiłem go o głos w podaniu.... Nawet nie wypowiedział się w moim podaniu... Kłamstwo to najgorsza wada jak na admina...

 

http://speedy.sh/PT5Dv/Romet.docx

 

Maxer tu nie chodzi o jednorazowy incydent,

Ja też bym mógł wyzywać graczy,a po chwili napisać "Przepraszam".

Prosze sprawdzić amxbans. 2 bany za obraze admina, 2 za kulture.

 

@edit

 

Od 3-4dni nie no to już całkiem bomba.... Rozgromiłeś mnie tym.Jednak wyłapał bana za kulture.. A tak wgl skąd wiesz kiedy i co on pisze na u@???? Zawsze po chwili napisania na u@ wchodze na spekta i sprawdzam gracza...

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=14217

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania , kultura , miły ,pomocny , Tak!.

M@jki to ze obrazy 1 raz gracza to nie znaczy ze całe wieki bedzie juz obrazał . On mnie przeprosił przyjołem te przeprosiny bo wiedzialem ze juz nie ebdzie tak mowił . I nie mowił. Chłopak sie poprawił .

Na Tak .

 

M@jki ale on juz od 3 -4 dni nie wyzywa graczy , kazdy mówi ze sie poprawił . Wiec o co Kaman ?

Po za tym to była przyszłosc .  Nie zyjemy przeszłoscia tylko Terazsniejszoscia . On jest dobry . Tylko jak on pisze na u@ ze jest cheater a admini na to nic . Bo wtedy byłem ty sobie grałęs dalej . a jak dawałes bany to w teamie co jest niedozwolone .

M@jki

to jest mój brat  , obok mamy kompy wiec jak mam nie widziec ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co M@jtki :> .

Jak byłem adminem na cod i niedawno graczem, to człowieku co wszedłeś to obraza admina/gracza, albo przeklinales na say jak cie ktoś zabił. Opanuj swoje emocje :> chope, to się zobaczy

 

Narazie na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz było tak, że zgłaszałeś każdą osobę, która Cię zabiła na u@. Wszędzie widzisz cziterów. Kłócisz się z adminami na u@. Jestem na nie. Popraw zachowanie to będę na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak .  Tylko popraw zachowanie. Zróbmy tak dajmy mu okres próbny na tydzień . Kazdy admin bedzie obserwował Rometa i gdy przeklnie raz albo obrazi kogos nie ma admina  . Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem na tak gdyż wymagania sa spełnione i czesto grasz

lecz czasami twoje zachowanie jest naganne

Gdy nie ma admina czasami łamiesz regulamin (np; miny w szybie .kampa w szybie, HE na malej )

Ale jesli to poprawisz to bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak przyda sie ktos na serwie bo z tego co widze to admin wchodzi na 5 min i daje bana np. za to ze jest ktos na txt i wychodzi. Później oczywiscie 3 odpaly grają i nikogo nie ma a z tego co widze Romet czesto siedzi na serwie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak przyda sie ktos na serwie bo z tego co widze to admin wchodzi na 5 min i daje bana np. za to ze jest ktos na txt i wychodzi. Później oczywiscie 3 odpaly grają i nikogo nie ma a z tego co widze Romet czesto siedzi na serwie.

Admin wchodzi na 5min??? popatrz ile mam przegranego czasu.Dziennie jestem przynajmniej z 2-3h i to jest minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki, nie kłóćcie się. Myślę, że warto byłoby mu dać szansę, bo widać, że się stara. Wiadomo że czasami puszczają nerwy i to normalna reakcja, nie wiem jak było przedtem (kłótnie z adminami), ale wiem że odkąd zacząłem tam grać jest w miare spoko i Romet pilnuje się. 

 

Majki, prawda masz wiele godzin przegranych na serwerze ale tak jak napisałeś jesteś 2-3h na serwerze, więc trzeba kogoś kto uzupełni te luki :D

 

Wiadomo, Vienio też dosyć często pojawia się na serwerze, tak samo Bede Grau W Gre, ale myślę że przydałby się wam ktoś jeszcze do ogarnięcia tego :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem że akurat w tym podaniu wypowiadają się konta które wyglądają jak nowe....

Nie wydaje wam się to dziwne??

 

Need SPeeed-dziwne. ten sam avk co ursus5314, nowe konto.

Maxer-dziwne bo na tym nicku akurat 1 znajomy Zamknij Oczy.

Heenzi-u tego odrazu widać że nowe konto.

 

Ursus5314 jaki ty masz nick na serverze???

 

@edit

Na serverze adminami są:

Kudlaty- Bede grau w gre

M@jki H@rdcor-Ja

Vienio-<<Vienio>>

Nikotyna-Nikotyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne...

 

Wypowiadają ci co są dopiero 1 raz na forum, to tak wygląda jak by multi konta albo pan Romet, zareklamował swoje podanie na serwerze, albo to są jego koledzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Admini cię nie popierają. NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności