Skocz do zawartości

Wasze propozycje x5


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie.... Niewidoczny jest tylko na nozu...... Z m4 nie ma zadnego dmg i na m4 jest calkowicie widoczny jak zwykla klasa nie premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk "Prawdziwy CT" teraz bd mu dodawal to samo teraz a teraz ma jeszcze jeden skok wiecej wiec z tym perkiem po zmianie będzie słabszy o jeden skok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie pod uwage fakt ze klasy nie ma caly serwer, pozatym jeszcze nikt nie zdarzyl nia zagrac bo dopiero to dodalem i juz jest zal ? Ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to wgl za gra jak tylko latasz  z nożem ? Bez sensu całkowicie. Czasami się zdarza, że jest 3-4 cichych naraz , wtedy nie ma gry i gracze wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zmieńcie w klasie Zabijaka ten wybuch bo gracz którzy mają tą klase dropią Wyszkolonego Szpiega i respią się na respie wroga a gdy ktoś go zabije to pół teamu rozwala przez ten wybuch. Wiec jak można to zróbcie to jak z np. rakieciarzem że od 15 sekund może używać rakiet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nikt czy 2 osoby? :D 

 

 wiec ograniczenia zadnego nie bedzie

Tutaj masz chyba jasną odpowiedź ?!

 

Ja proponuje dodać zamiast cenzur, że ma 3 szanse gracz. Jak przeklnie 3 razy to dostaje kicka. Gdy będzie miał dobry perk to nie będzie bluzgał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nikt czy 2 osoby? :D 

 

Tutaj masz chyba jasną odpowiedź ?!

 

Ja proponuje dodać zamiast cenzur, że ma 3 szanse gracz. Jak przeklnie 3 razy to dostaje kicka. Gdy będzie miał dobry perk to nie będzie bluzgał :D

Sory nie widzialem,chlopie to jest glupie nawet z respa nie wyjdziecie a on juz jest u was,i to jest GLUPIE jak dla mnie ze wy sie na to nie zgadzacie bo wy nie gracie na SERWIE i nie wiecie jak to wnerwia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest glupie nawet z respa nie wyjdziecie a on juz jest u was,i to jest GLUPIE 

Tato to nie jest głupie tylko to jest zaleta klasy premium. Klasa [Premium] musi miec dobrą zaletę aby była ona warta pieniędzy, które trzeba wydać, żeby ją mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję by dodać klasę premium KAPITAN, myślę że każdy wie na czym ta klasa polega i myślę że na pewno klasą zainteresowały by się osoby które po prostu ubóstwiają grać AWP, czyli przykładem jeste ja xD, oto opis ;) :

Klasa: Kapitan (Klasa premium)
Inteligencja: 0
Zdrowie: 15
Wytrzymałość: 10
Kondycja: 10
Bronie: awp, m4, hegrenade
Dodatkowy opis: Ma 1/1 z awp i 1/2 ze hegranade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności