Skocz do zawartości

Wasze propozycje x5


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

[member=Dill`]

Od awp jest Anioł który ma AK (10dmg) , awp 1/2 i zmniejszony rozrzut.

co do kapitana to jestem na nie, na 350lvl nie powinno być żadnej klasy 1/1 (a ta klasa to Egzekucja + Profesionalne HE 1/2) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie przypominasz mi Opiekuna z byłej sieci, taki ... Wszystko na nie :). Czemu nie powinno być 1/1 ? Bo Ty tak chcesz? Co do perków to bądź cwany i zdobądź 2 na raz :). Jestem kreatywną osobą i to nie pierwsza jak i nie ostatnia propozycja. Dla mnie COD mod bez Kapitana/Amadeusza PREMIUM to nie COD mod ... :c.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie przypominasz mi Opiekuna z byłej sieci, taki ... Wszystko na nie :). Czemu nie powinno być 1/1 ? Bo Ty tak chcesz? Co do perków to bądź cwany i zdobądź 2 na raz :). Jestem kreatywną osobą i to nie pierwsza jak i nie ostatnia propozycja. Dla mnie COD mod bez Kapitana/Amadeusza PREMIUM to nie COD mod ... :c.

Dill ale wyobraz sobie ze jak admini dadza propozycja to too jest:)rybak m4a1 dal do cichego a pytal sie kogos o to?nie no to pzdr ja chcialem noz komandosa ale oczywiscie na NIE bo za dobre to jasny ciul na innych serwerach jest klasa KOMANDOS i masz 1/1 z noza i co i jakos nikt nie placze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejszyc expa?chlopie dobry jest,no no za podlozenie paki mozna by bylo dostac chociaz 100 expa

Paatrz jak szybko idzie nabic 301 lvl zeby miec archaniola wtedy tylko wymiatasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobic klase premium.
Nazwa: Amadeusz
Inteligencja : -
Zycie : -
Wytrzymalosc : -
Kondycja: -
Bronie: mp5, glock/usp ( zalezy od druzyby tt czy ct.)
Opis: + 1 obrazen co 10 inteligencji, 150 widocznosci podczas kucania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni maja vipa:)chlopie chcesz zmniejszyc do 100 do 120?wtedy lvl bd nabijal przez cala mape:)

Chodzi, ze troszke zmniejszyc exp... Bo jak ktos ma 300 lvl t wez go zabij wytrzymalosc i wszystko na maxa zrobione...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie przypominasz mi Opiekuna z byłej sieci, taki ... Wszystko na nie :). Czemu nie powinno być 1/1 ? Bo Ty tak chcesz? Co do perków to bądź cwany i zdobądź 2 na raz :). Jestem kreatywną osobą i to nie pierwsza jak i nie ostatnia propozycja. Dla mnie COD mod bez Kapitana/Amadeusza PREMIUM to nie COD mod ... :c.

1/1 z awp i 1/2 he to za dobra klasa lepiej 1/2 i 1/3 :) a c9 do amadeusza to dalem.propozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można by było całkiem zmienić klasy premium choć teraz za daleko z chorągiewką wyszedłem, ale co tam, mam po prostu propozycję co do zmiany klas w opcji [PREMIUM]

Klasa: Kapitan (Klasa Premium)
Inteligencja: 0
Zdrowie: 15
Wytrzymałość: 10
Kondycja: 10
Bronie: awp, m4, hegrenade
Dodatkowy opis: Ma 1/1 z awp i 1/2 ze hegranade


Tutaj kolega podał propozycję Amadeusza, mnie się osobiście podoba i myślę że jest to odpowiedź na kapitana.


Nazwa: Amadeusz (Klasa Premium)
Inteligencja : 0
Zycie : 10
Wytrzymalosc : 0
Kondycja: 20
Bronie: mp5, glock/usp
Opis: + 1 obrazen co 10 inteligencji.


Następna klasa, odpowiedź na obie, dla takich co po prostu nie dają sobie rady ani z AWP ani z DMG na +

Klasa: Cichy (Klasa Premium)
Inteligencja: 0
Zdrowie: 0
Wytrzymałość: 0
Kondycja: 0
Bronie: m4a1
Dodatkowy opis: Niewidoczny na nozu, M4A1


__________

Klasa: Worm (Klasa Premium)
Inteligencja: 0
Zdrowie: 0
Wytrzymałość: 0
Kondycja: 0
Bronie: m4a1, Ak47
Dodatkowy opis: Wbudowany eliminator rozrzutu -.-


I ostatnia klasa bez której po prostu nie widzę COD moda i która mnie tak bardzo denerwuję, oto ona

Klasa: Terminator (Klasa Premium)
Inteligencja: 10
Zdrowie: 20
Wytrzymałość: 10
Kondycja: 20
Bronie: Ak47, Deagle, M4A1
Dodatkowy opis: 3 rakiety, zmniejszona grawitacja, 1/10 wyrzucenie broni


~Przyjemność z gry czerpie się wtedy kiedy jest czym grać, a nie grać czymś co jest i się wciąż nie zmienia. Osobiście ciągle po każdym zakończeniu PREMIUM kupowałbym KAPITANA, awp to jest moja broń ^^, a co do reszty klas myślę że jedna jest odpowiedzią na drugą klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 Rybak pisał że nie bedzie w klasach statystyk na start.

po 2 Klasa Amadeusz słaba ja *** + 1 obrażeń co 10 inteligencji tzn. że jak będzie full inty to bedzie zadawał 15 DMG.

po 3 Klas premium jest 5 więc po co więcej ??

po 4 Klasa Terminator jest już jako zwykła klasa

po 5 Ty (Dill)  wgl grasz na codzie 351 lv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak, dla Ciebie panie Dill -_-, 
Szkoda w ogóle się rozpisywać, po prostu nie zabłysnąłeś a mi się nie chcę Cie poprawiać :) . Koniec tematu bo widzę że połowa z was  nie wie o co chodzi...

  |
 \/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy o co chodzi, szanujemy Twoje zaangażowanie co do propozycji zmian na serwerze.
Jednak większość Twoich pomysłów przerobiliśmy we wcześniejszych sezonach i jak widać nie każda
propozycja wchodzi w życie.  Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy nic nie rozumiecie gratulacje dla ciebie rybak tylko pogorszyles ta klase lepiej bylo dodac 2 skoki a nie dodawac jakies m4 po czym caly plus tej klasy mozna pozegnac .

 no lol, wyjął mi to z ust -dokładnie to samo miałem na myśli po tym jak dodaliscie m4 cichemu, że zrypaliscie klase odejmując mu skok.

pierwszy raz się z nim zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj coś innego nie gotowe wzorce z amxx.pl. Klas premium WSZYSTKICH nie ma żadnej opcji że zmienię napotkało by to bardzo duużo sprzeciu ze strony graczy WSZYSTKICH innych graczy którzy już ów premium kupil takie jak przeczytali że są. Po 2 mówiłem nie raz że klas ze statystykami na start nie będzie. Nowe klasy premium - NIE Nowe zwykle klasy - NIE , Jest bardzo dużo klas nowych klas dodać nie mogę BO się będą crashować inne. MOGE natomiast przerabiać wszystkie te co są już na serwerze wystarczy że ktoś poda propozycje danej klasy do przerobienia jeśli wiekszość ludzi będzie za tym że tą klasą faktycznie mało osób gra wtedy tą klasę przerobię.

 

-EXP za podłożenie, rozbrojenie bomby - OK od następnego sezonu będzie wprowadzony odpowiedni plugin. Proponuję od siebie by dodać też expa za uratowanie zakładników <hostów>,bądź terro gdy te hosty utrzyma wtedy okrśloną ilość doświadczenia dostaje cały team.

 

 

RESTART NIE SZYBCIEJ NIŻ 20.01.2014 DOKŁADNĄ DATĘ PODAM W TEMACIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na świetną klasę premium :>

Nazwa: Medyk Wojenny (Premium)

Inteligencja: -

Życie: -

Wytrzymałość: -

Kondycja: -

Skupienie: -

Bronie: Sg552, Fivensen

Opis Klasy: 2 apteczki co rundę, może uzdrawiać team, +5 [dmg] z Sg552

O co chodzi z uzdrawianiem teamu?

Chodzi mianowicie o to, że gry gracz z sojuszniczej drużyny zginie Medyk Wojenny (Premium) podchodzi kuca przy graczu i na przycisk np "r" po 5 sec uzdrawia przeciwnika dając mu 1/3 całego hp. Ozywiony sojusznik przez 2 sekundy ma czarny ekran.

Klasa na pewno świetnie się spisze! :). Klasę wymyślałem sam (nigdy nie brałem propozycji z amx ani z innych serwerów :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 Rybak pisał że nie bedzie w klasach statystyk na start.

po 2 Klasa Amadeusz słaba ja *** + 1 obrażeń co 10 inteligencji tzn. że jak będzie full inty to bedzie zadawał 15 DMG.

po 3 Klas premium jest 5 więc po co więcej ??

po 4 Klasa Terminator jest już jako zwykła klasa

po 5 Ty (Dill)  wgl grasz na codzie 351 lv ?

Maniak ale popatrz, że gdyby było 1dmg co 5int to by było 30 dmg a wtedy to już przesada. wbije koleś 300 lvl full int+30 dmg do tego by miał item aima i bije z daleka po 30+ bo ma 30dmg za inteligencje trochę przesady by było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności