Skocz do zawartości

Wasze propozycje x5


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

 

Opcja 2, cichy nie jest jakas klasa niezniszczalna, od poczatku byl dobry ale tez nie ciezko szlo go zabic. Cichy juz teraz jest bardzo widoczny i najlepiej zostawic go takiego jaki byl na poczatku. A Dill zrozum ze 1/1 to totalny rozpierdziel by np na assault w tt sie skampil i nikt by nie wykonywal celi bo kampi sobie koles ktory ma 1/1. Dill zaakceptuj zdanie rybaka ... Kapitan jest zbyt mocna klasa na serwer 350 1/2 aniolowi w zupelnosci starczy, bo gdyby nie wchodzil "one shot" to i tak na 2 lub 3 ciosy koles zginie bo ma tylko 300 hp z perkiem max 400. Ten serwer jest dla przyjemnosci grania.

Ale zgadzam sie ze zdaniem, ze gdy chce grac jakis nowy gracz ktory zaczyna od nowa to ma praktycznie 0 szanse no chyba, ze gra snajperem i dobrze strzela banie lub jak dostanie 1/1 bo jak kazdy juz ma 200-300 lvl to za przeproszeniem "przesrane" maja nowi gracze. Moim zdaniem trzeba dorobic jakies lepsze zwykle klasy. Bo jak kazdy ma juz 200lvl to gracz musi wydropic dobry perk, dobic kolesia lub strzelac od tylu i trafic z 2 banie bo bez tego gracz ma praktycznie 0 szanse...

Wiec szanowny Rybaku zastanow sie co do dodania nowych zwyklych klas.

Zastanow sie rowniez nad tym, czy nie dodac nowych premek, bo grac ciagle z tymi samymi premkami to z casem gra staje sie nudna i 0 przyjemnosci z gry, a gdyby doszly nowe premki to by bylo wiecej do zastanowienia sie ktora kupic :).

Polecal bym rowniez zmienic teleporterowi resp teleportu z 10 do 15/20 sec bo 10 to za szybko, teleporter sie tepa za Ciebie robi plecy i masz od razu deda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPCJA 2,I DILL co ty sobie myslisz chlopie 1/1 z awp?cie powalilo?nigdy tak nie bd za dobre by to bylo:)poza tym OJDOSS cichemu jak na moje oko dorownuje DIABEL:)tez jest zarabista klasa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralka, co ja sobie myślę ? Zobacz sobie kilka stron do tyłu, napisałem o kapitanie to pisałeś że dobre, a teraz widzisz że Rybak napisał że nie będzie to nagle zmieniasz zdanie aby mieć plusa u wszystkich ? Gardzę takimi ludźmi jak Ty :). Dla mnie Twoje zdanie w ogóle się nie liczy, ale w sumie róbcie co chcecie, zapewne gdyby zadający tą propozycję kapitana miał wyższą rangę, to żeby mu się podlizać pisalibyście że jesteście na TAK, uroki wyższych rang :). Tak jest i niech nikt nie wmawia że nie, pozdro w prowadzeniu COD'a. I tak jak pisałem oczekujemy zmian w sprawie klas zwykłych bo inaczej nie idzie zabić klasy Cichy, bądź wyższego lvl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dill moim zdaniem przesadzasz caly czas sie wymadrzasz i wyglada to tak ze nabijasz sobie tylko posty bo co jest temat to ty zaraz wijasz i spamujesz ne jestes jakims bogiem inni tez maja szanse na wypowiedzenie sie naprzyklad pralka sie wypowiada a ty juz na niego naskakujesz opamietaj sie ludziu:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przydałoby się zmienić już te świąteczne RS'y...

Juz dawno. Mogl bys napisac jak zrobic te rs zeby mogl rybak od razu wgrac? To przerobie kilka. Bo tak dlugo swiateczne rs to przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje aby klasie : archanioł zabrać brak rozrzutu , ta klasa jest za mocna nawet na klasy premium (płatne) a nie powinno tak być ...

 

apteczka,15 dmg brak rozrzutu + granaty to lekka przesada jest ... na 250 lvlu nie idzie zabić typow co maja 200 lvl ... każdy na servie pisze że ta klasa jest za mocna ..

 

to tak jakby do klasy Diabeł dodać apteczke + brak rozrzutu i zostawić to co ma ciekawe jakby ta gra wyglądała i ilu osobą chciałoby się grać przeciwko takiej klasie ...

 

to że ona jest od 301 lvl to nolify wbija i tak w prawe dni .. albo zrobić ją klasą płatną albo zabrać jej rozrzut bo taka gra sensu niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wrocił do perku profesionalne he 1/1 tylko zeby to byla rzadkosc jak np headshoter:)

całkiem ciekawiee... tak rzadko jakby wypadał to by nic nie zaszkodziło...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności