Skocz do zawartości

Wasze propozycje x5


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

I Wy chcecie cichego ulepszać? Wejdzcie sobie na serwer jak jest 4 cichych online, przecież to się grać nie da i gracze wychodzą, bo jest to irytujące.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

A co z tym pluginem co by przywracał statystyki/perki/kasę po lagu/wyjściu z serwa na parę sekund ?

już była o tym mowa ale temat się urwał i poszło w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym pluginem co by przywracał statystyki/perki/kasę po lagu/wyjściu z serwa na parę sekund ?
już była o tym mowa ale temat się urwał i poszło w zapomnienie.

W tej sprawie pisać do Rybaka bo sie pluginów nie mam zamiaru czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie potrzeba więcej klas ponieważ zrobi się duży burdel na serwerze, na początku będzie wszystko fajnie itp a po paru dniach klasa wam się znudzi albo będzie za dobra i będziecie pisać i zawracać dupę żeby ją usunęli. Wiec to sensu nie ma. Co do nawiązania do świąt to wystarczy zleźć plugin na czapkę mikołaja oraz zamienić mapę de_dus2 na de_dust2_Christmas(jak coś to sory za błąd w pisaniu) i to tyle więcej jakichkolwiek modyfikacji "ulepszających " serwer nie jest potrzebne ponieważ powtarzam że może się na serwerze zrobić burdel albo co gorsza spartolić serwer 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie klase Nożownik która ma 1/2 z kosy PPM, dodatkowy skok i niewidzialność na kosie, deagle

 

na

 

1/4 PPM, 2 skoki, niewidzialność na kosie (150-250) czy jakoś tak :), glock

 

BO czym ona różni się od PREMKI cichy zabójca ? który ma 1/2 PPM, 3 skoki, niewidzialność 20-250 czy jakoś tak, glock z którego jak strzelam w graczy to zabieram im 6-10 dmg..  A nożownikiem z deagla nawet 200 można w banie.

 

 

@@edit

 

Cichy zabójca:

 

1/2 PPM, deagle +15 DMG  (Policjant zwykła klasa a ma +20 DMg z deagle), 3 skoki, 20-250 niewidzialność tylko na kosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja PROPOZYCJA JEST zeby TELEPORTER mogl uzywac teleportarzu po 10 sek,bo to jest glupie np dzis sobie gram na de_westwood nie wyszedlem z respa a PARNASU juz jest kolo naszego respa...wiec jak uplynie 10 sek to dopiero moze go uzywac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja PROPOZYCJA JEST zeby TELEPORTER mogl uzywac teleportarzu po 10 sek,bo to jest glupie np dzis sobie gram na de_westwood nie wyszedlem z respa a PARNASU juz jest kolo naszego respa...wiec jak uplynie 10 sek to dopiero moze go uzywac:)

Bez kitu  !! Tak samo na wiocha, pool_day czy snow... momentalnie jest na respie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin przywracajacy perki itd tak to zostało opisane nie ma takiego czegos przynajmniej ja o tym nigdy nie slyszalem, druga sprawa raczej takiego czegos nie dodam, co do nowych klas juz kiedys wspomnialem ze serwer jest pelny dodawanie nowych klas jest niemozliwe z tego powodu iz jest juz ich za duzo i beda sie carshowac obecne klasy perki owszem mozna zmieniac przerabiac potrzebne sa tylko konkretne propozycje z uzasadnieniem, np bo nikt ta klasa nie gra wtedy jak bedzie duzo komentarzy ze faktycznie tak jest dana klasa perk bedzie przerobiona albo przezemnie albo Krypton ktory akutualnie zajmuje sie serwerem bo jak wiekszosc z was zauwazyla nie mam juz tyle czasu co kiedys by non stop siedziec i cos robic z serwerami jest to spowodowane zyciem prywatnym no i niestety jest to dla mnie wazniejsze za co musicie mi wybaczyc i byc cierpliwi bo gdy tylko wroci wszystko do normy wszystkim sie zajme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

new const nazwa[] = "Cichy zabojca [Premium]";
new const opis[] = "Posiada smoke, 20/255 widocznosci na kosie, podwojny skok oraz [1/2] z kosy.";
new const bronie = (1<<CSW_GLOCK18)|(1<<CSW_M4A1);

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności