Skocz do zawartości

Skarga na Człowiek Małpa z Ochrony


Antonio Mateczny

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Antonio Mateczny

2.Nick admina: Człowiek Małpa Z Ochrony
3.Admin: Człowiek Małpa Z Ochrony
4.Data i godzina: Każdego razu jak się spotkamy na serwerze
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadków multum, myślę że z połowa graczy którzy są codziennie
6.Opis sytuacji: Ów admin banuje bez powodu. Za pierwszym razem przymknąłem na to oko, bo akurat mi się zgrało wyjście z gry ze zrobieniem sobie przerwy. Tym razem to już przeszło ludzkie pojęcie. Gram nie od dziś - TOP2 samo się nie zrobiło. Często widzę tego admina na serwerze, a ten dopiero dziś mi zrobił ssy i zbanował. Czemu dopiero dziś? Bo dziś mu nie szło. Karałem go jak bota. Wcześniej byliśmy w jednej drużynie to mi flashe rzucał. Taka złośliwość do niczego dobrego nie prowadzi, zwłaszcza że jest to admin.

Wnoszę o odebranie temu osobnikowi praw do administrowania na serwerze [ONLY DD2 / INFERNO / NUKE].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, śmiech na sali, H@ ma mu zabrać admina za to, że zrobił Ci ssy ? Nie przeginaj. Jeżeli admin coś podejrzewa ma prawo zrobić ssy i to nie jest powod do skargi nawet w najmniejszym stopniu. Zobacz ile ludzi wstawia ssy i nikt nie płacze,nie pisze skarg za to, że ktoś zrobił im ss.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dlaczego?

Dlaczego uwazasz ze ssy zrobilem bez przyczyny. Moze poprosimy o demko z tamtego dnia, to zobaczymy czy inni admini w takiej sytuacji by ssow nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgl. co to za skarga chope?Admin ma prawo zrobić ss'y graczowy, którego podejrzewa o dopalacze, Może mnieć on staty 0:50 albo 50:0 i może nic nie mnieć, ale admin ma prawo zrobić te ss'y dla gracza jeśli coś u niego podejrzewa.Może każdemu zrobić ss'y którego gra jest dziwna ;). Więdz co to jest za skarga?Poprostu wstaw te ss'y i dostaniesz UB jak jest czysto. ;) po co ten temat? 

 

Pozdrawiam pana Antoniego za tą skarge ;):* K.C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Admin ma prawo dać ss'y graczowi. Jeżeli robi to notorycznie to proszę wtedy pokazać demko ze swoim grą i podać JAKIEŚ DOWODY!

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności