Skocz do zawartości

Eh ?


Lewy

Rekomendowane odpowiedzi

Lubisz się bać ? Lubisz wykrzywione mordy w filmach ? Mam coś dla ciebie : Film : The Ring sprawi że nie będziesz spał/spała przez najbliższy rok.Lecz jeśli lubisz horrory o nawiedzonych domach ipt., Też mam coś dla ciebie :The Grudge to horror o nawiedzonym domu w Japonii w którym żona i dziecko zostało zabite przez ojca. Więcej nie będę tłumaczył bo film by nie miał sensu.PozdrawiamMysle ze nie będziecie tak leniwi i sami znajdziecie sobie te filmy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NieeeTaki, że jest grupka ludzi i wchodzą do "niby" nawiedzonego domu.I siedzą tam chyba całą noc i potem ktoś miał im otworzyć drzwi, bo ich ktoś zamknął od zewnątrz.Więc jak walą w te drzwi, bo już byli zesrani trochę.Ok udaję im się wyważyć drzwi za którymi powinno być wyjście, ale jednak tam nie było wyjścia tam był dalszy ciąg budynku...I szli i szli i po drodze spotykali różne głupoty ale kurwa straszne było jak nie wiem co.Oglądałem ten film z 2-3 razy i zawsze się bałem.Na przykład idą cichutko i wchodzą do pokoju, i zasypiają.Jak się budzą to jedna z dziewczyn tzn z tej grupki ma na plecach napisane coś tzn tak jakby bym pilnikiem ci pisał po plecach to ona tak miała.I takie krzyki.Albo idą, idą i nagle wchodzą do drzwi i idą za krwią a weszli tam do pokoju, bo szukali zaginionego kumpla.No jak tam idą i szukają to idą za krwią i patrzą język zakrwawiony, i patrzą na górę a tam jakiż pojeb za przeproszeniem wrzeszczy i zaczyna ich gonić....... Ja się prawie ze sikałem jak to oglądałem uhuh ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam żadnych hororrów... nie mam nawet zamiaru. Może to będzie wydawało się śmieszne, ale mój brat, który ma już 19 lat obejrzał rok temu Egzorcyzmy Emily Rose... bał się spać sam w pokoju i tylko się do mnie wpychał, a jak poszłam spać do jego pokoju to ten aż przybiegł za mną. Miałam z niego niezły polew, aż do momentu kiedy ja obejrzałam ten film z moją jakby kuzynką. Na samym początku tak się bałam tego oglądać, a potem już na luzie. W nocy ogółem zawsze miałam otwarte okno (było lato a u mnie w pokoju zawsze jest gorąco). No i na parapecie stała doniczka a pod jej spodem był talerzyk, zawsze tą doniczkę podstawiałam do okna, żeby mi się nie zamykało. No i wiatr tak mocno wiał, że ta doniczka zaczęła mi się przesuwać, a ten talerzyk drgał.. żebyście wiedzieli jak ja się wydygałam. Kto oglądał film wie o co chodzi :) Potem już spałam z moim bratem haha. Miałam takiego stracha przez około 2 tygodnie. Więc nie mam takiej skłonności do oglądania horrorów. Jedyne co lubię oglądać to komedie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności