Skocz do zawartości

Problem z mikrem w cs


kamil:D

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko ci wpisać na YT jak cofnąć aktualizacje steam ,te micro  jest właśnie przez  nią spowodowane 

dodam ,że ja próbowałem cofnąć aktualizacje i nie dało rady ,może ci się uda na yt masz jak to zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelek ale steamy powinni go słyszeć, nsy w sumie też ale tylko 'trzeszczenie'.

Może sterowniki spróbuj aktualizować albo ściągnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki aktualizacji Steam od tamtego czasu tylko użytkownicy posiadający Steam słyszą innych którzy mają steam. Zato ci którzy mają Non-steam słyszą jak by "robota" (inaczej tego nie można nazwać). Jest to wielki minus bo każdy kto ma admina pisze w podaniu że ma mikro, ale tak naprawde nie jest mu potrzebne :/

Ci co nadużywają mikro (NS), mają mniej niż 16 lat albo coś puszczają przez mikro itp. Niestety żaden admin tego nie słyszy i tylko mogą mu to powiedzieć inni gracze którzy mają NS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wogóle mi mikro  w cs nie dziala w ustawieniach jak daje test mikrofonu to nic, próbowałem cofac aktualizacje ale wyskakuje błąd jak włączam cs"a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem  mikrofon nie działał mi w cs. Szukałem różnych pomocy w internecie znalazłem jeden który mi pomógł ale nie wiem czy go jeszcze pamiętam spróbuj może pomoże :

 

Panel sterowania > dźwięki i urządzenia audio > zakładki : Audio i Głos tam spróbuj pozmieniać coś z Nagrywanie dźwięku i głosu 

 

Jak sobie przypominam coś pozmieniałem i mi pomogło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciężko ci wpisać na YT jak cofnąć aktualizacje steam ,te micro  jest właśnie przez  nią spowodowane 

dodam ,że ja próbowałem cofnąć aktualizacje i nie dało rady ,może ci się uda na yt masz jak to zrobić .

 

 

Nie pisz głupot jak nie wiesz Ja mam zaktualizowane 2 steamy i na dwóch chodzi normalnie

 

Coś ma przestawione w ustawieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz nie zrobisz 'cofki'do starego steama bo juz zablokowali jakieś pliki,których nie da się juz podmienić. Więc albo grasz na tragicznym steamie albo na nsie(teraz to chyba lepsza opcja). Szukaj błędu w kompie, nie w csie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zobacz w ustawieniach głośność mikrofona i w grze w opcjach daj voice transmit oraz receive volume na fulla. ja tak miałem bo w ustawieniach miałem mikro wyciszone i w opcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da się zrobić tak żeby ns słyszały Steamy i na odwrót? Albo czy zostanie dodana aktualizacja która to naprawi

 

 

 

 

Z tego co wiem to już tak jest na bf2 Nie wiem jak na innych serwerach -_- chyba wszędzie tego nie wprowadził Nie jestem pewnien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak  masz mikrofon usb to musisz cofnąć update, z moim g-trackiem tak samo było. A jeśli masz na to okrągłe gunwo to powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności