Skocz do zawartości

[UB]Ban bez ssów


DAWiiDEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : DAWiDEK
Link do SSów : Admin nie robił SSów
Wycinek z konsoli(bez IP)* :
Serwer : FFA [ONLY] [DD2/INFERNO/NUKE]
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=16279

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:48080805'
[AMXBans] ===============================================

 

Ban bez ssów, nie sprawdzono mnie nawet dokładnie, zagrałem tylko kilka rundek, można sprawdzić SID itd, poświęcić trochę czasu na oglądanie a nie banować będac pewnym, że czituje jak nawet ssów nie dostaje, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWiDEK jak chcesz UB i pograć na tym serwerze dłużej, to musisz się przyzwyczaić, że ten admin banuje na lewo i prawo bez konkretnej przyczyny... :) To po prostu upierdliwe dziecko, które jakimś cudem dostało admina i czuje się lepszy od innych przez to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku nic ciekawego, normalna gra. Widać tylko, że admin gra cały czas, po czym schodzi na specta na ostatnią rundę, gdzie gracz zabija tylko jednego TT, po czym dostaje bana ;)

Dziwi jedynie oburzenie jednego gracza w TT, po zbanowaniu Dawidka. Możliwe, że jakieś info czy coś :) IP trzeba by porównać ewentualnie, ale teraz to już chyba nic się nie zrobi.

 

@Antonio Mateczny, Sam zachowujesz się jak dziecko nie wnosząc nic do tematu i wylewając swą frustrację. Mam wrażenie, że tylko czekałeś na jakiegoś "wątpliwego bana" od Dlaczego?. Ale to tak na marginesie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dlaczego?

Możliwe, że tak jest jak mówi awupe. Dostałem kilka zgłoszeń na u@ o tym, aby go sprawdzić, więc zobaczyłem jak zabił przez ścianę i zbanowałem go. Może popełniłem błąd, nie zaprzeczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC SPAMU! dlaczego wrzuć tutaj link do demka i podaj czas, na który zwrócić uwagę. Jak wrócę do domu to się tym zajmę.

 

 

Każdy kolejny post nic nie wnoszący do tematu, będzie karany warnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem żadnego infa, zaprosiłem tam kolegę na serwer a potem widział jak nagle złapałem bana, nie wiedziałem nawet, że on tam coś pisał ale pewnie w mojej obronie ^^

 

ogólnie recz biorąc podałbym linka do forum gdzie jestem M@ i właśnie na J@ awansuje, mam swój serwer i to nie pierwszy raz, gram ponad 4 lata w cs'a i nie ma tu mowy o żadnym spalaniu, gram dużo mixów i czasem jakiegoś esl'a jak ktoś spina, możecie dawać demko na BL czy AC i mogę was zapewnić, że wyjdę na tym czysto ;)

 

Prosze już tylko o odpowiedź końcową czy będzie UB czy nie, jak postanowicie, że UB nie będzie to proszę o zgłoszenie na BL lub AC.

 

@edit

 

te demko wyżej to nawet nie te demko za które dostałem bana, to było na INFERNO...

 

http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1312162137-de_inferno-1387226220-1387227780.zip

 

to jest prawidłowe DEMKO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności