Jump to content

Ogarnijcie serva .


Bociex

Recommended Posts

No Gram wczoraj od 23:00 do 12:15 w nocy a tam praktycznie wszystkie czitery zadnego admina . Albo dzis no 9:00 a tam w H** cziterów i jak tu grac a admini jak są to nic nie robia . !!!!!

Link to comment
Share on other sites

OMG, czy ty jesteśnie do rozwoju ?? ADMIN to nie kur automat ktory ci bedzie grac 24/h przy serwerze zeby cziterow ogarniac , to ze ty jestes nolife i nie masz innego życia po za internetem to juz twoj problem nie nasz, admini mają swoje obowiązki a nie siedzenie w świecie wirtualnym.

 

[ Dodano: 2012-12-15, 11:28 ]

Bociex, "admini jak są to nic nie robia . !!!!!" jak nie robia? jak wchodze to ogarniam , dantus jak jest na serwerze to on nic nie robi gralo 3 aimerow a on sobie gral zamiast banowac i zobaczyl ze wchodze to poszedl na DD2 i zostalem sam.!! i nie mow ze nie ogarniamy jak kazdy admin jak wchodzi to stara się wszystko ogarnąć!!!

Link to comment
Share on other sites

Bociex, masz racje. Prawda że admin to nie automat to może zamiast tak pisać będziecie w podaniach na adma 45k, 8k, dd2/inferno przyjmować adminów a nie wszyscy na NIE a potem lecą skargi że admin nie ogarnia. :-)
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z Tobą Killer :)Jak taki "nolife" gra too niech podanie złozy..Chyba ze ma 10 lat i tylko komputer(internet) mu w głowie.. Bo takie dziecko nie ma obowiązków..

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy