Skocz do zawartości

Eustachy v4


Eustachy8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Teraz to już adminowi chyba lekko sufit na łeb się zwalił... 

Nick : Z wiertareczka jak zloto
Wycinek z konsoli(bez IP)* :

 

 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:29219785'

Serwer : FFA 
Link do bana:

 

Proponuje zmienić adminów, bo to jest kpina... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie bedzie mnie już w domu (studia głupie :< ) Ale popcorn sobie przygotuję na tą specjalną okazję :) O której mniej więcej pojawi się hltv?

 

@Na dół: Ja się nie martwię, poprostu mnie to bawi, ze już nei daje ss tylko od razu ban :D Mam nadzieje, ze jakieś konsekwencję w kierunku tego Pana zostaną wysunięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być pod wieczór, nic się nie martw. Admin wrzuci demko, przeanalizuje i na pewno będziesz wiedział czy UB czy BAN...

 

@edit do Eustachego

Jeżeli się okaże,że jesteś czysty admin dostanie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak zostałem zawołany przez 2 graczy, że ten gracz pod nickiem "Z wiertareczka jak zloto" lata odpalony. Wszedłem na serwer i (HLTV nie działało od samego początku) widzę jak gracz chodzi z glockiem po czym przy każdym z CT zmienia broń na nóż ponieważ rzucało mu celownik kiedy miał glocka, ale tego niestety nie widzimy na HLTV. Akcja 0:50 kiedy to gracz chodzi z nożem i nagle wiem gdzie znaduje się gracz TaQ oraz także akcja 1:40 kiedy to wychodzi za drzwi i w nienaturalny dla mnie sposób celownik przeskakuje na gracza z CT.

Link do dema: http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1312261328-de_nuke-1388060880-1388062380.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:50- CLEAR 100% cofnij wczesniej włącz 1/4 i gość widzi tego typa jak sie chowa tam! 1min 01sec 034setnych ewidentnie tam przebiega i pozniej mozna ładną kosę walnąć brawo eustachy!

1:40-  to samo CLEAR nic nadzwyczajnego! na refleks myszka machnął


DLA MNIE CLEAR! nic nie ma na demku


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można oglądać demka inaczej niż w cs? Ponieważ jak wspomniałem nie ma mnie w domu, a na moim pięknym netbooku nie mam cs ani steama, a nie chce mi się instalować. Natomiast jestem wielce ciekawy o które akcje chodzi. Ewentualnie czy jakaś dobra dusza mogła by dać chociaż screeny bo akcje z dnia dzisiejszego pamiętam.

 

Ps. Nick z Eustachy na taki dziwny zmieniłem ponieważ czekałem już na autobus, cs mi się znudził a nie miałem nic innego do roboty, więc bawiłem się róznymi broniami tj wiertarka właśnie czy nóż, tylko dlatego zmieniałem broń, a po drugie, dobra kosa nie jest zła ;)

 

 

@Dół: Ja sie nie boje, jestem ciekawy o które akcje chodzi, mógłbyś ss zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności