Skocz do zawartości

[UB]UnBan S}{aDoW


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : S}{aDoW

Link do SSów : brak

Wycinek z konsoli(bez IP)* :

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : S } { aDoW
[AMXBans] Powod : ' WH ( demko ) '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 28353183 '
[AMXBans] Twoje IP : ' '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

 

Serwer :
Only De_Dust2/de_inferno/de_nuke

Link do bana:

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=719

 

Mam nadzieję, że zostanie to szybko wyjaśnione, gdyż bardzo fajnie się gra na Waszym serwerze.

Mam również nadzieję, że admin, które mnie zbanował na podstawie dema / zrobił demko zostanie w jakiś sposób ukarany, bo mam dosyć dzieci, które nie potrafią odróżnić gracza Steam, który czasem chce sobie pograć na ffa (relaks od teamplay, gdzie non steam nawet nie ogarnie co się dzieje) od dzieci, które faktycznie bawią się cheat'ami.

Cheat nie rozwija skilla w grze, a więc Jemu mówię kategoryczne NIE.

 

Pozdrawiam.

 

PS: Admin, który stwierdził że posiadam Wh niech zakupi sobie słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na demko od admina. 

Gracz steam- to znaczy,że nie może czitowac?- śmiech....

Oczywiście, że może, tylko w jakim celu?

Osoba z zakupionym za własne pieniądze Steam ma więcej do stracenia niż gracz, który pobrał grę z torrentów czy innych pochodnych.

Czy występuje tutaj jakakolwiek weryfikacja banów? bo widzę, że tylko admin z demkiem (którego nie ma na forum) decyduje o losach gracza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która to była godzina bana?(chciałem zobaczyć demo) W amxbans źle pokazuje 159

Szczerze? Nie mam pojęcia, bo normalnie wyszedłem z serwera. Informację o banie zobaczyłem 30min przed napisaniem tego postu (szukanie forum, założenie konta).

Możliwe że było to w późnych godzinach, coś koło drugiej w nocy, bo właśnie wtedy miałem czas na grę.

 

Rozumiem, że administrator który mnie zbanował nie pokazał jeszcze nikomu demka?

Geniusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko: http://speedy.sh/nTPHB/shadow.rar

 

//Dla mnie gracz nie jest czysty ;P

Parę słów sprostowania, by inni wiedzieli jaka była sytuacja :)

 

1. Mogę zachować sobie to demko? Pięknie wszystko wyszło, uchwyciłeś moje najlepsze 3 akcje :)

 

Pierwszego zabójstwa raczej nie trzeba tłumaczyć, skoro nie był na górze (co się często zdarzało) po zaplantowaniu paki postanowiłem cofnąć się do kurnika i zabezpieczać tyły (o dworze raczej nie było mowy), jako że usłyszałem że się zbliżasz strzeliłem (nie czekałem aż ct wystrzeli w moją stronę by móc się bronić :D).

Drugie zabójstwo było jeszcze prostsze. Usłyszałem że spadłeś jak wchodziłem do kurnika, co by przeciętny gracz jak ja zrobił na moim miejscu? Sprawdził bliżej dworu, bo mało kto spada na sam bs, rzucił HE by przeciwnik musiał się przesunąć, a później z drugiej strony chciałem flesh i wyjść (wyciągnięcie mleczka w stronę wyjścia kurnika). Jako że gracz spadł z góry, stracił troszkę hp i na farcie (co napisałem na "y") dobiłem go HE (gdybym miał wh, starałbym się od razu zeskanować, bo po co taka zabawa, skoro wiedziałbym dokładnie gdzie jesteś). Poza tym.. ile takich akcji się zdarza na farcie? multum. A to 2zabicia z awp na only hs, a to wybicie wszystkich na bananie, a to zabicie właśnie z HE - umiejętność z fartem czyni cuda.

Później ta radość z mojej strony - ahh, piękne wykonanie :)

Ostatnia uchwycona runda: Kupienie eq, napisanie / odpowiedzenie (nie pamiętam dokładnie rund - przepraszam :( ), że był to czysty fart + słyszałem że twardo wylądowałeś. Zmylenie przeciwnika smoke'iem - rzucenie w kurnik => skoro poprzednio był na górze i spadł, a jeszcze wcześniej szedł pochyłą, to zostały dwa wyjścia: zostanie na górze (gramy 1bs), albo czekanie na dworze i pilnowanie kurnika/plecy dworu/drzwi. Po przeanalizowaniu, postanowiłem iść po cichu ze sprawdzeniem czy jednak nie poszedł znów pocha (patrzenie na stół, od strony tt, pocha, kąt). Jak już byłem przy drabince chciałem jeszcze zobaczyć, czy jej nie sprawdzi o ile - O ILE jest na górze (sam często tak robię jak jest cisza). Chciałem iść po cichu, jednakże spadłem co jest uchwycone po zmianie z ct na tt (na mnie). Jak spadłem postanowiłem, że nie ma co iść po cichu - Flesh i rush. Jeżeli ct byłby na górze za drabinką od strony dworu, dostałby mlekiem. Jeśli głębiej górnego bs'a - pojedynek. Nie chciałem się odwracać, więc celownik był po prostu przede mną (w żadnym stopniu nie celowałem na Twoją pozycję przy wejściu - bo skąd mogłem wiedzieć że tam jesteś skoro stałeś pewnie przez całą rundę w tym samym miejscu - o dziwo..). Jak już wszedłem, zauważyłem cię, kucnąłem i oddałem 3 strzały w Twoją stronę.

 

Nie mam pojęcia w jaki sposób takie nagranie może być dowodem przeciwko graczowi, skoro ukazuje tylko trzy rundy.. Jeżeli gracz faktycznie posiada WH (co łatwo można pomylić z: słuchawkami/doświadczeniem - zachowanie przeciwnika/info na skype itd.) demko powinno być o wiele dłuższe...

Jeszcze dodać do tego późną godzinę (początkowo fajnie się grało w 2 vs 2, ale później zostaliśmy tylko my - rozegraliśmy razem parę rundek), mało osób - w jakim celu gracz ma używać cheaty..? Gimby śpią, bo są zachwycone swoimi Gwiazdkowymi prezentami, rodzice im również grać nie pozwalają, więc wreszcie (moim zdaniem) serwery są dobre do gry.

Czy na prawdę trzeba robić tyle szumu, przeciętnemu graczowi który prawidłowo używa słuchawki i gra na ffa dla przyjemności i wyrobienia sobie dobrych odruchów? Nic dziwnego, że macie tyle roboty z UnBanami...

Na serwerze nie jestem po raz pierwszy, gram u Was od tygodnia i co tu dużo mówić, gra się fajnie - umiejętności graczy są średnie, więc dla mnie w sam raz. Występują mapki za którymi przepadam - de_dust2/de_inferno (za nuke nie przepadam, bo jest nudny - 3drogi dla tt, a ct i tak czeka na górze), stąd jak chciałem włączyć grę byłem lekko zaskoczony :P Było dziś w miarę sporo ludzi to szybko się zarejestrowałem i stworzyłem temat.

 

Do Pana Admina, który mnie zbanował:

Wybacz, ale umiejętnościami i kulturą w tej rozgrywce się nie wykazałeś. Jako że nie widziałem Twojego skilla ani steama uznałem Twoje groźby za mało ważne, stąd odpisywałem Ci "czekam na demko", "naucz się grać", "używaj najpierw słuchawek". Mam nadzieję, że najpierw zobaczysz jak ktoś gra przez parę rund, nagrasz później demko, a następnie zbanujesz.

 

Pozdrawiam.

 

PS: Na początku myślałem, myślałem że to pan Admin ze mną grał i za to mnie zbanował, stąd w opisie sytuacji ct opisuję w drugiej osobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjaśnić można przez hltv. nie musze więcej pisać ;)
//EDIT po dalszym rozpatrzeniu sprawy tzn. obejrzenia hltv stwierdzam że to co kolega napisał up. wyjaśnia sprawę.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności