Skocz do zawartości

Nowe Klasy 2


Krypton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale interpowiec nie bedzie miał ani m4a1 ani mp5.

Moze AK+400DMG [%INT] i zmniejszony rozrzut

Może być ak ale bez rozrzutu i żeby waliło tak po 4/5 z full int :) AWP możesz usunąć i dać usp 1/5 albo glock 1/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym sprawdzałem dzisiaj klasy i jestem zaskoczony klasą od 30k 1/15 famas ,brak rozrzutu i chyba 2 skoki... według mnie 30k powinna byc mocniejsza niż 20k ... ale to tylko moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krypton w klasie Geniusz, zamiast AWP 1/1, może dasz scouta 1/1? Albo usuń AWP 1/1 i dodaj tam brak rozrzutu + niewidzialnosc jak kucasz z tym shotem szybkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krypton w klasie Geniusz, zamiast AWP 1/1, może dasz scouta 1/1? Albo usuń AWP 1/1 i dodaj tam brak rozrzutu + niewidzialnosc jak kucasz z tym shotem szybkim.

 

Geniusz jest dobry i nie ma sensu go zmieniać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda się premka z scoutem 1/1 np. Nie ma takiej, tylko z awp są..

Pomyśle coś w tym temacie.

 

Jak na razie poczekam aż wbijecie większe poziomy, dopiero tedy dostosuje DMG do klas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Geniusza to proponuje dac mu 20/255 widocznosci (kiedys ta klasa miala {nie pamietam ile}i fajnie sie nia gralo )

 

 

 

A i SHANA --->pSZykre

HAHAHHAHAHAH JAJA SB ROBISZ ZIOM HAHAHAHAHAHAH  żadnej niewidki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie .nie robie sobie jaj i nie wiem co cie tak rozbawilo ta klasa kosztuje 23zl

Jeżeli ma mieć jeszcze z bronmi 20/255 to powinna bic za 30 zł :) bo mini magik tyle kosztuje a nie widać go na broniach ta klasa by cisła cały server :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja o to nie proszę, geniusz i tak jest wystarczająco dobry. Tylko zamiast AWP mógłby mieć scouta 1/1 ;]

Scouta ? No na pewno a później tylko ze scoutem i bez przybliżenia będziesz biegał i szczelal ^^ awp wystarczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scouta ? No na pewno a później tylko ze scoutem i bez przybliżenia będziesz biegał i szczelal ^^ awp wystarczy ...

To jest premka za 23zł, więc coś się należy za te 23zł tym, którzy kupują takie premki. Scout by był lepszy do takiej premki, niż AWP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie ty masz zdanie ale dla mnie geniusz jest wart swojej ceny ... ,że ci się nie chce na awp przybliżyć to już tylko i wyłącznie twoja sprawa -,- .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie i odrazu sorry jak źle trafiłem ale dlaczego nie ma klasy na 40k level cos się stało ze nie ma? Będzie jeszcze? Jeżeli tak to kiedy? Bo była naprawdę super ;) fajnie się nią grało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności