Skocz do zawartości

Nowe Klasy 2


Krypton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

A jaka jest niewidoczność Diabła? W /klasy nie ma tego podane na COD 350 :P

60 lub 50 /255 chyba, o ile się nie mylę.

Jest trochę niewidoczny, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy do zmiany: Awganczyk (40k lvl)
Opis: Ma 1/3 ze scouta, 1/1 z kosy (PPM), 2 skoki, gdy kuca na scoucie spada widoczność

Nazwa nowej klasy: Awganczyk (40k lvl)
Opis: Ma 1/2 ze scouta, 1/1 z kosy (PPM) 2 skoki, gdy kuca na scoucie spada widoczność (od 50 do 70 na 255)

Wydaje mi się, że tak zmieniona klasa byłaby lepiej grywalna. Dziś wbiłem 40k lvl i od razu zacząłem grę Awganczykiem, ale jeśli nie trafi się kogoś scoutem za 2 strzalem to już się nie żyje, a gdy się kuca to i tak bardzo dobrze go widać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy do zmiany: Awganczyk (40k lvl)

Opis: Ma 1/3 ze scouta, 1/1 z kosy (PPM), 2 skoki, gdy kuca na scoucie spada widoczność

 

Nazwa nowej klasy: Awganczyk (40k lvl)

Opis: Ma 1/2 ze scouta, 1/1 z kosy (PPM) 2 skoki, gdy kuca na scoucie spada widoczność (od 50 do 70 na 255)

 

Wydaje mi się, że tak zmieniona klasa byłaby lepiej grywalna. Dziś wbiłem 40k lvl i od razu zacząłem grę Awganczykiem, ale jeśli nie trafi się kogoś scoutem za 2 strzalem to już się nie żyje, a gdy się kuca to i tak bardzo dobrze go widać :/

1/2 scout by było dobrze ale niewidka niech zostanie taka jaka jest. To jest klasa od lvla nie premka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/2 scout by było dobrze ale niewidka niech zostanie taka jaka jest. To jest klasa od lvla nie premka.

A gdyby nie zmienić tej niewidki, tylko zrobić ją ogólnie ze scoutem. Chodzi mi o to, żeby nie trzeba było kucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pacyfikant serioo?

 jak tak wszedlem na serwa po resecie  to sie za glowe zlapalem

teraz nie ma zadnej dobrej klasy zwyklej

zaczalem pacyfikantem ale nie idzie nikogo zabci wale po 2 magazynki i nic

trzeba zwiekszyc sznase w all klasach bo to sensu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku ma rację te klasy normalne są słabe i to nieźle :( mogły zostać te co były teraz każdy na serwerze się pyta czy premia za zawsze i za ile bo nikt nie chce grać zwykłymi :P a odnośnie mini magika to może dać mu 20 lub 15 /255 widoczności bo dzisidj grałem to mnie każdy widział przez co miałem staty 1/11 gdzie nigdy tak nie było a teraz jest on widoczny jak assasin zmniejszenie mu widoczność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby powrócić niewidzialność taką, jaka kiedyś była, czyli Assasin 30/255 i Mini Magik 20/255 to już na pewno wszyscy by grali premkami.. Trzeba ulepszyć zwykłe klasy, zgadzam się z tym, nie da się nic ugrać bez premki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności