Skocz do zawartości

Wywiad z Grafikiem i jednocześnie adminem :)


Gość Skrillex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim pierwszym wywiadzie :) Jako, że panie maja pierwszeństwo wywiad przeprowadzę z Nerr-ką :) Zapraszam do czytania :)

 

Redaktor: Skrillex

 

Bohater/ka: Nerr-ka

 

 

 

 

No to zaczynamy :)

 

 

 

Zaczniemy standardowo. Powiedz jak masz na imię ile masz lat i skąd pochodzisz?

 

Nazywam się Wiktoria. Mam 15 lat i mieszkam w Legnicy

 

Rozumiem, że chodzisz do szkoły?

 

Haha, oczywiście i to nawet do dwóch. Jedna jest językowa :)

 

O prosze. Jakiego języka się uczysz?

 

Języka niemieckiego, już kiedyś o tym wspominałam.

 

Wielu ludzi nie lubi tego języka. Jakie są twoje uczucia?

 

W sumie jest mi to obojętne. Osobiście ciesze się, że mogę owy język znać. Jest on bardzo trudny do nauczenia i wielu nie potrafi się z nim uporać. Troszkę mnie to boli, że wszyscy oceniają niemiecki jako straszny język.. ale jest to nie prawda. Każdy język ma w sobie coś pięknego. Takie jest moje zdanie :)

 

Czy poza nauką języka niemieckiego i szkołą masz jeszcze jakieś inne zajęcia?

 

Prócz udzielania korepetycji.. hm. Uprawiam również piłkę ręczną. W sumie nie chodzę już na treningi. Zrobiłam sobie małą przerwę, ale mam nadzieję że w przyszłym sezonie powrócę na boisko.

 

A na jakiej pozycji grasz?

 

Jestem bramkarzem

 

Ok porozmawiajmy teraz o twoim życiu codziennym. Masz rodzeństwo lub jakieś zwierzęta?

 

Mam brata starszego o 4 lata. Jeżeli chodzi o zwierzęta mam psa Maxa (Bernardyn).

 

Dlaczego akurat taka rasa psa? Bernardyny potrzebują sporo przestrzeni. Twoi rodzice wybierali czy może Ty lub brat?

 

Jej, to było chyba z 10 lat temu. Rodzice raczej wybierali, a piesek służy bardziej do pilnowania. Więc jest na dworze

 

W wolnym czasie zajmujesz się grafiką komputerową. Jak długo się tym zajmujesz i co Cię do tego nakłoniło?

 

Więc grafiką zajmuje się około 5-6 lat. Już sama nie pamiętam. Wiem, że to jest bardzo dużo czasu, a moje umiejętności nie są na wysokim poziomie, ale to z powodu, że robiłam to bardziej dla zabawy. Co mnie do tego nakłoniło? Byłam bloggerką i chciałam robić swoje nagłówki i dodatki na blogi, więc zaczęłam się bawić grafiką.

 

Grasz również w CS'a. Jak długo?

 

Gram już 4 lata

 

Jak trafiłaś na tą sieć?

 

Za pośrednictwem Dawidka, którego znam osobiście (Pozdrawiam). Na samym początku mówił mi, że zakłada swój własny serwer, a po dłuższym czasie dowiedziałam się, że ma już swoją sieć serwerów, co było dla mnie lekkim szokiem.

 

Pamiętasz swoje początki na Cs-Classic?

 

Jak mogłabym nie pamiętać. Oczywiście. Pierwsza rzecz jaką zrobiłam to właśnie złożyłam podanie na grafika i komentowałam prace innych.

 

A skąd pomysł na taki nick?

 

Historia jest całkiem długa. Kto jest aż tak tego ciekawy może przeczytać to do końca. Wszystko się zaczęło od trance (rodzaj muzyki). Pierwsza piosenka, którą odsłuchałam to Nery-Redawn. Ogólnie mój prawdziwy nick to Nerry. Kiedyś grałam z kolegą z innej sieci który miał nick Gimp-ek, a że były walentynki to wzięliśmy razem udział w turnieju walentynkowym od ESL. Nasza drużynę nazwał Nerr-ek. Nazwa mi się spodobała i użyłam ją do swojego nicku. W sumie to wcześniej dużo osób bawiło się moim nickiem i mówiło do mnie po prostu nerka

 

Kogo, oprócz Dawidka znasz najlepiej?

 

W prawdzie to nikogo. :D

 

A jak oceniasz pracę Administracji?

 

Beznadziejnie.. a tak na serio to pozytywnie. Nie ma się czego przyczepić, każdy daje z siebie wszystko i wkłada dużo sił w rozwój sieci. Jestem również zaskoczona, gdyż w tak krótkim czasie udało im się rozkręcić serwery.

 

A co sądzisz o tych osobach, które "przyszły" z cs-wakacje? Między innymi: Jacob, NiezlyLOL i kilka innych osób?

 

Nie znam ich tak dobrze, abym mogła oceniać. Nie lubię też się publicznie wypowiadać o różnych osobach. Ale uważam, że są miłymi osobami

 

Ostatnie, najważniejsze pytanie. Podoba Ci się na cs-classic i mogłabyś polecić tą sieć innym?

 

Strasznie mi się spodobała sieć, dla niej porzuciłam inną, z którą byłam już nawet zżyta. Nie ma innej opcji, poleciłabym ją oczywiście znajomym. W końcu opłaca się :)

 

Dziękuje za rozmowę i poświęcony czas :)

 

Ja również. Było bardzo miło i tak nie chce mi się spać.

 

 

 

Zapraszam do komentowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też się wywiad podobał, tylko zabrakło więcej pytań dotyczących Counter Strike'a. Nie ma co, ale Skrillex się postarał. Porównując poprzednie wywiady jest o niebo lepszy + bardziej urozmaicony w pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Super według mnie. a co do :'Wielu ludzi nie lubi tego języka.' (Niemieckiego)Dla wszystkich którzy mają niemców nadal za sami wiedzą kogo.Nie żyjcie przeszłością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do reszty wywiadów , ten jest na medal :)Kolory , wyrównanie , wiele pytań , a nie tak jak tam :Redaktor :.....Np. Dawidek:......Albo było max 10 pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności