Skocz do zawartości

Skarga


Shakugan No Shana

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zlozyc skarge na TheBest wczesniej mialem do niego 1 problem bo dawal co 2 graczowi ssy ale dzisiaj... Na mapie office_rats lece sobie do szybu widze ze ktos kampi zabijam go pisze zeby nie kampili lece dalej i nagle wyskakuje mi : You're kicked : Kampisz w szybie. Myslalem ze go normlanie zabije a potem jeszce dal bana za wh bez ssow.. Ten gracz powinien stracic admina dziekuje dowidzenia.

 

@dodam jeszcze ze nawet nie zna podstawowego squadu ludzi ktorzy na 100 % nie sa odpaleni moze 1/5 kogo zbanuje bedzie odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcialbym zlozyc skarge na TheBest wczesniej mialem do niego 1 problem bo dawal co 2 graczowi ssy ale dzisiaj... Na mapie office_rats lece sobie do szybu widze ze ktos kampi zabijam go pisze zeby nie kampili lece dalej i nagle wyskakuje mi : You're kicked : Kampisz w szybie. Myslalem ze go normlanie zabije a potem jeszce dal bana za wh bez ssow.. Ten gracz powinien stracic admina dziekuje dowidzenia.

 

Popieram.On chyba najwidoczniej nie sprawdza graczy tylko odrazu ss-y daje niby wchodzi na speca ale po 10s ban ss-y ... -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram shanę byłem tego świadkiem ;D A rzed chwila wyrzucił mnie bo niby kampie a zatrzymalem sie na niecale 10 sekund bo mialem ważny telefon i kick bo kampie. JAkby co to ja mógłbym wziąść adma po nim xD

 Jak straci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie dałem ci bana za żadne wh ;o A kampiłeśw szybie nikt nie może kampić..

2.Co do ciebie kolego miałeś cele kampiłeś z paką mapa de_eldorado :)

3.Cwaniaczek sprawdzałem cie dużo razy pisałem folowowi że jesteś czysty dostałem spam na u@ Cwaniaczek ma wh sprawdziłem dziwnie 1 akcja wyglądała dostałeś ssy :)

4.He na respa to he na respa nwm czy ktoś tam byłczy nie :)

 

And prosze o dowody  i o wzór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie dałem ci bana za żadne wh ;o A kampiłeśw szybie nikt nie może kampić..

2.Co do ciebie kolego miałeś cele kampiłeś z paką mapa de_eldorado :)

3.Cwaniaczek sprawdzałem cie dużo razy pisałem folowowi że jesteś czysty dostałem spam na u@ Cwaniaczek ma wh sprawdziłem dziwnie 1 akcja wyglądała dostałeś ssy :)

4.He na respa to he na respa nwm czy ktoś tam byłczy nie :)

Nie pisałem byś mu zrobił ss'y.. tylko byś go sprawdził, bo mi fajnie się grało, a inni gracze spamowali na u@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best jestes nadgorliwy, spokojnie, od razu byś bany rozdawał na lewo i prawo. Byłem przez 15 sek afk i mnie wywaliles... Zrozum ludzi, admin ma tak działać żeby nie uprzykrzać niepotrzebnie życia ludziom. Ochłoń troche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The best to nie jest pierwsza twoja wpadka. Po 1 u shany po 2 umnie

U mnie to nwm dlaczego dałeś mi kicka? Wygladało to tak ide sobie ide, patrze telefon dzwoni odbieram rozmawiam max 10 sek a tutaj juz kick za kampe i za he na respa to są czasami nie słuszne bany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kto tobie napisal ze mi dales bana za wh ? stanalem na 4-7 sec zeby napisac bo kampia w szybie a ty yeb mi na next runde kicka dajesz

2. To ze ktos sobie stanie na 5-10 sekund i leci dalej cele robic to nie znaczy ze kampi -,-.

3. 1 dziwna akcja to ja mam takich milion. Sprawdza się graczy kilka rund a nie 1 dziwna akcje.

4. Tutaj akurat dobrze zrobiles co z tego ze nie bylo ludzi. 

 

Jeszcze cos?

 

@ jak admin stoi to najwyrazniej jest czyms zajety ( np dawaniem bana lub pisaniem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sie teraz wypowie ( i tak watpie zeby mial taka mocna obrone ktora poprze dowodami ). Predator moze objac za niego posade probnego admina.

Słucham??? Shana ty nie bedziesz mowił kto ma obciąć stanowisko po kimś bo od tego nie jesteś.

Bo mi się zdaje że wy chcecie aby The Best stracił admina by mógł Pedator go dostać.

 

Jak na razie TheBest dostaje ostrzeżenie (jeszcze dwa i traci admina).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności