Skocz do zawartości

Ub


LucyFer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :                                                            LucyFer
Link do SSów :                                             Nie mam ss
Wycinek z konsoli(bez IP)* :                         [AMXBans] =============================================== 

                                                                    [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
                                                                    [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
                                                                    [AMXBans] Zbanowany Nick : LucyFer 
                                                                    [AMXBans] Powod : ' WH DEMKO HLTV ' 
                                                                    [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 
                                                                    [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID

Serwer :                                                       45 k lv
Link do bana:                                              http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=1800

 

 

 

Jeżeli na mój nick nie było podszywki ale kto by się podszywał pod takiego słabego gracza jak ja to jestem pewien że admin jest ślepy bo nigdy nie grałem odpalony .. Prosze żeby jeszcze raz zotało to demko obejrzane bo ja napewno na WH NIE GRAŁEM !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli nie ma demka ani ssów to czemu mam bana ??

Czytaj ze zrozumieniem. Shana nie powiedział, że nie ma demka. Powiedział, że mu się nie odpala, a to zmienia postać rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja damko odtworzyłem . Mi wystarczyło ściągnąć mapę z internetu i wrzucić do folderu.

Na demku nic nadzwyczajnego nie widać. Admina następnym razem proszę o robienie ssów (5) 

 

Gracz zostaje odbanowany a temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności