Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Slabiuutko

Slabiuutko
 Share

Recommended Posts

Imię : Agata

Nick : Slabiuutko

Znajomość AMXX[(1/10) : 9

Mikrofon(tak/nie) : tak ( ale żadko kiedy używam)

Składka(tak/nie)11.07 zł sms : tak

Dodatkowo premium(tak/nie) 5 zł sms : nie

Steam/NS : NS ;/

Kontakt: gg - 19827615

Dlaczego ty? : Hmmm.. Jestem ogarnięta .. Chciała bym uchronić serwer przed cziterami. Wiem jak odróżnić wszystkie czity. Miałam już nie raz admina wiem jak go używać, poza tym uwielbiam cod modyyy <3 (więc bedę bardzo często na serwie). W tym momencie mam admina ponieważ latek23 to mój brat i mamy to samo ip. Ale powiedział że mam go nie używać , więc nie dotykam go. Czasem jak przechodzi koło mojego pokoju i powiem że ktoś tam czituje czy coś to przyjdzie i go zabuje z mojego nicku. :)

Ilość godzin przegranych na serwerze : Dopiero zaczęłam tu gre , ale myślę że to nadrobię. Po szkole minimum 2-3h :)

Podpisujesz się pod tym ,że co dzien będziesz na forum(tak/nie): Oczywiście , jeśli dostanę admina , za każdym razem wejdę na forum kiedy odpale kompa : )))

Link do Reklam : Niestety nie reklamuje na necie , mówię znajomym osobiście :)

Siema jestem na tak a ty Dawidek daj jej tam szanse wiesz ze mi nie zaszkodzi. a poza tym podanie od 15 na forum a tak mało ludzi się wypowiedziało coś frekwencja kuleje z naszymi graczami

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines