Skocz do zawartości

Skarga the Best


luki1231

Rekomendowane odpowiedzi

witam :(

 

1.Twój Nick:  .:Predator:.

2.Nick admina/gracza który zawinił:  The Best
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: dziś 14:51
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): mam tylko jak dostałem już bana
6.Opis sytuacji: no to było tak. gram gram zabilem goscia ostatniego juz i dostałem profesionalne he jako perk.I nagle wyskakuje mi ban za he na resp z uśmieszkiem.I co tu robić jak żadnego he nie zdążyłem nawet rzucić.
 
Taki admin który nie wie kogo ma banować i za co nie powinien wgl. być adminem.
 
@edit
the best ja cb zabilem fakt ale nie z he bo jak cb zabiłem to własnie dopiero dostałem profesionalne he i jak mogłem cb zabić he jak jeszcze nawet tego perku nie miałem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze dowody są- HLTV

 

Skarga słuszna. Predator nawet nie miał HE w ręce. Podejrzewam, że to była rakieta(lub coś w tym stylu, na pewno nie HE). Predator zabił The Best'a z head shotem po czym dostał bana. Wydaje mi się,że to miejsce nawet już nie podlega pod respa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze dowody są HLTV

 

Skarga słuszna. Predator nawet nie miał HE w ręce. Podejrzewam, że to była rakieta. Predator zabił The Best'a z head shotem po czym dostał bana. Wydaje mi się,że to miejsce nawet już nie podlega pod respa....

Szedłem na respa może jakiś bug bo mi się wyświetliło he jeżeli tak to przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze dowody są- HLTV

 

Skarga słuszna. Predator nawet nie miał HE w ręce. Podejrzewam, że to była rakieta(lub coś w tym stylu, na pewno nie HE). Predator zabił The Best'a z head shotem po czym dostał bana. Wydaje mi się,że to miejsce nawet już nie podlega pod respa....

Czytaj co pisze... ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra boże zabierzcie mi adma niech server zostanie bez adma jak tak bardzo chcecie dajcie go predatorowi :) ja nie gram dla adma.

Specjalnie ciągle składają skarge na TheBest, by predator mógł zostać adminem. Zauważcie, że tylko Pan Predator ma jakieś zastrzeżenia do Admina TheBest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Blaze. 

The Best to nie polega na tym żeby Tobie zabrać admina, nie obrażaj się zaraz i nie zachowuj się jak dzieciak...Po prostu popełniłeś błąd, każdemu się zdarza. Człowiek uczy się na błędach. Głowa do góry i graj spokojnie.

 

Specjalnie ciągle składają skarge na TheBest, by predator mógł zostać adminem. Zauważcie, że tylko Pan Predator ma jakieś zastrzeżenia do Admina TheBest. 

Czy Ty oglądałeś demko? Ja do nikogo nic nie mam ale starajmy się być obiektywni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności