Skocz do zawartości

skarga Bocik


Intoksynato

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Intoksynato

2.Nick admina/gracza który zawinił: ~BoCiK~

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 23 Godz 19.50 jakoś

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Swiadkowie PaPku,Biały i pare innych graczy.

6.Opis sytuacji: Dziś było 3 graczy na aimie a Admin Bocik po pewnym czasie zrobił 2 ss,y jak używali aima on wgl nie ogarnia zanim załapał że jest jeszcze 1 cheat to tamten zdązył wyjść z serwa .

Proszę o odebranie/zawieszenie/ostrzezenię dla Bocika

 

Edit @@

Pisałem mu na u@ nick i to że uzywa aima ...

Był w grze ponieważ napisał mi ok.

Tak wgl chyba trzeba być ślepym żeby nie zauważyć aima tak perfidnie używanego że każdy strzał to głowa.

Kiedyś widziałem na YT jak koleś grał na aimie i nie miał wh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BoCik, to bardzo dobry admin, a admin tez nie jest psem, i nie zawsze zauży, że ktoś ma czity, a skąd wiesz może był w toalecie, a jak go nie było koles odpalił, i nara. Jak dla mnie skarga nie słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu Miał Wh i Aima Bo strzelał przez ściany. Patrzyłem na niego 3 minuty To co ty mówisz Intoksynato,piszesz . A co do FreshFreshFresh, to na czerwono mam tylko " Cel jest Prosty Paka/Hosty " i " Kampa na Respie/ w Szybie/ przy Hostach Ban 30 minut!! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FreshFreshFresh, Jak koleś ma aima, to i też wh nie, i zrobił mu screeny, i byłby wh pokazany ;d? I żeby napisać na dole po środku, trzeba y@@@r :< Widać jak ogarniałeś admina Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle Nie musiał odrazu banować gościa dlatego że ktoś mu napisał na u@ że gościu ma aima Mówicie że było 3 gości Jednego zbanował bo widocznie sam stwierdził że coś ma a drugi uciekł jak zobaczył że poprzedni dostał bana To nie jego wina że mu gościu uciekł poprostu był czujny i tyle Jestem przeciwko tej skardze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po tym jak koleś mnie zabił 5x weszłęm na spect żeby zobaczyć kto ma cheaty i tylko wymieniałem kazdego po kolei na u@ wiec wystarczyło popatrzyć na 1 strzał tej osoby którą wymieniłem.Admin Bocik za mało ogarnia i moim zdaniem nie wie jak wygląda cheat ...Polowa graczy bez cheatów ciągle mu pisała na u@ o tych 3 graczach bo każdy był wkurzony że grać nie da rady...I on sam nie stwierdził Vieno że jest cheater tylko wiele osób mu o tym pisało ciągle na u@ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był Cziter miał Wh i Aima srobiłem mu Screeny i już miałem go banować a On uciekł.
Widać jak ogarniasz zrobiłeś mu ss.y i już miałeś go banować ??

Pozdro jak robisz komuś ss.y to ban leci automatycznie ...

 

Po tym już widać ze ani trochę nie ogarnia Admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie na alpinie Można dobrze skanować. I to od razu Strzelił i BANIA.!

 

[ Dodano: 2013-02-24, 20:13 ]

To jak się już Nikt nie wypowiada to Proszę o zamknięcie Tematu.

 

[ Dodano: 2013-02-24, 20:13 ]

To jak się już Nikt nie wypowiada to Proszę o zamknięcie Tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej wypowiedzi ~Bocik~ , ja nie mam wrogów na servie i nie zamierzam mieć , co do lubienia mojej osoby przez innych graczy to wątpie żeby ktoś mnie nie lubił . :) I tu nie zależy na "lubieniu" , tylko na ogarnięciu servera . A Ty widocznie tego nie ogarniasz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawde nie ma co debatowac papku kto ogarnia a kto nie i kto ogarnia bardziej bo ty tez masz swoje za uszami i nikt nie plakal jak miales 1 czy 2 wpadki. jesli chcesz zaczynac wojne z kim kolwiek na polu ogarniania serwera czy klucic sie to pzdr. a co do skargi to odpowiem cytatem "kazdy popelnia bledy i ma lepsze momenty", nie ma co przekreslac kolegi po 1 wpadce. w sumie nic wielkiego sie nie stalo... sry za brak pl. ale pisze z kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jak bocik sie sprawuje w swojej funkcji i jeśli nie będzie ogarniał, to poleci, a wy co ? bo widać sie kłucicie jak dzieci o sprawy -.- ... kto kogo lubi -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

YMH ^^Pokażcie dowody i ok,a co do waszego dawania ss'ow za WH+AIM ^^ to ludzki debilizmMacie HLTV i albo sami robicie demka,albo potem wstawiacie skrócone demka z HLTVTyle w temacie i jeżeli usłyszę że admin zrobił ss'y typowi który miał AIMA+WH to podziękuje adminowi bo zachował się jak idiota !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności