Skocz do zawartości

Podanie .:WiZja:.


WiZja

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: BF2

2. Nick: .:WiZja:.

3. Imię: Paweł

4. Wiek: 14 (22stycznia ale dużo ogarniam)

5. Znajomość Amxx(0/10): 7,5

6. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

7. Składka(Tak/Nie): TAK

8. Czas spędzony na forum: Jak widać

9. Opisać siebie: Grywam na BF2 interesuję się sportem głównie piłką nożna i oczywiście CS'em

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ chcę banować wszystkich cziterów którzy wejdą na wasz serwer, gdyż mało kiedy admini wchodzą na serwer a ja jestem bardzo aktywny

11. Co zrobisz gdy:

-Ktoś używa dopalaczy; ss+perm

-Gdy ktoś nadużywa micro; kick

-Nadużywa Kultury na serwerze; ban 5min

12. Platforma Cs(Non Steam/Steam): NS ale mam zamiar kupić steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG OMG oczywiście,że NIE!! 14 lat ? :O blahaha chyba nie czytałeś wymagań na admina.. w dodatku nie chciałbym Cie uslyszec przez mikro bo pewnie piszczysz

 

dodajac piszesz w swoim podaniu :) mam 21 i poczucie humoru a ze Ty nosisz koj w dupce nie moja wina :) dla mnei 14 latek nie porafi odroznic skilla od wh.. i raczej dlużej siedze w tej gdzie forum i w ogołe niz Ty chłopczyku.. i nad kulturka tez radze popracowac :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG OMG oczywiście,że NIE!! 14 lat ? :O blahaha chyba nie czytałeś wymagań na admina.. w dodatku nie chciałbym Cie uslyszec przez mikro bo pewnie piszczysz

Downie co już płaczesz bo ja byłem na nie? Haha i po 1: Nie głos i wiek a ogar,umiejętności i doświadczenie ... Ja mam więcej pojęcia o amxx niż ty pomimo że jestem dużo młodszy powód?własny serwer+admin na kilku innych serwerach po 2czytalem wymagania ale na innych serwerach jest owszem wymgane 15lat ale gdy ktoś przejawia dojrzałość i ogar serwa to nie ma przeszkód do bycia admem po 3Nie musisz się "mscic" i hamsko wypowiadać nie chodzi tu o rywalizacje ...

Mam 14lat i co ty masz przeszlo 20 chyba i piszesz jak niedorozwinieta dziewczynka "OMG OMG" "blahahah" "pewnie piszczysz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downie co już płaczesz bo ja byłem na nie? Haha i po 1: Nie głos i wiek a ogar,umiejętności i doświadczenie ... Ja mam więcej pojęcia o amxx niż ty pomimo że jestem dużo młodszy powód?własny serwer+admin na kilku innych serwerach po 2czytalem wymagania ale na innych serwerach jest owszem wymgane 15lat ale gdy ktoś przejawia dojrzałość i ogar serwa to nie ma przeszkód do bycia admem po 3Nie musisz się "mscic" i hamsko wypowiadać nie chodzi tu o rywalizacje ...

Mam 14lat i co ty masz przeszlo 20 chyba i piszesz jak niedorozwinieta dziewczynka "OMG OMG" "blahahah" "pewnie piszczysz"

 

spaliłeś się tym postem...

 

wady:

*brak dystansu

*zadufany w sobie <tfu> o ilorazie inteligencji liczonej w liczbach jednocyfrowych

*odpisywanie w swoim podaniu

*nie umiesz pisać

soryyy -ja tutaj nie widzę przejawu dojrzałości, tylko głupote 14latka, który łapię agresje jak dym.

negowanie innych w swoim niskim podaniu nie spowoduje, że zaskrobisz sobie szacunek u innych jak i czegoś pozytywnego

 

ZALETY:

 

BRAK

BRAK

BRAK

 

3 razy na nie -dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spaliłeś się tym postem...

 

wady:

*brak dystansu

*zadufany w sobie <tfu> o ilorazie inteligencji liczonej w liczbach jednocyfrowych

*odpisywanie w swoim podaniu

*nie umiesz pisać

soryyy -ja tutaj nie widzę przejawu dojrzałości, tylko głupote 14latka, który łapię agresje jak dym.

negowanie innych w swoim niskim podaniu nie spowoduje, że zaskrobisz sobie szacunek u innych jak i czegoś pozytywnego

 

ZALETY:

 

BRAK

BRAK

BRAK

 

3 razy na nie -dziękuje

Nie potrzebuje twoje twojej wypowiedzi i nabijania postw tylko admów - dziękuje dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jednak widzę,że ani Ty ani Memory jesteście dzieciakami i się NIE NADAJECIE !!

iks de a ja już aktywność poprawiam :D

Do zamknięcia bo spam! Sproboje kiedy indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na razie nie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności