Skocz do zawartości

Skarga na WilkuZmC


Tiran

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gimbus


2.Nick admina/gracza który zawinił: WilkuZmC

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 18:10 cos kolo tego

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): to tak moim dowodem jest ban za kulture na 3 h ... TheBest pisal ze nie ma bana za kulture na 3 h ...

6.Opis sytuacji: to tak gram sb gram i napisalem kilka osob na u@ a wilku zamiast sprawdzic chociaz 1 to nie wazniejsze sa fragi ! .. i wtedy nerwy mi puscily i napsialem przeklenstwo na glowym ze wilku nie spelnia roli admina i wgl to ten mi napsial ze jeszcze raz uzyje wulgaryzmu to mi da bana na wiecej niz 30 min to ja napsialem najpierw okej a poznije zapytalem na ile :D ? to wtedy dal mi bana na 3 h  i tutaj jest jeszcze wypowiedz thebest jakim on to dobrym adminem jest .. http://forum.cs-classic.pl/topic/14041-smieszny-ban/  

 

Moim zdaniem najlepiej go wgl wywalic z tego stanowiska bo moze zajac je ktos lepszy ..

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wilku dziś tak bronił swojego kolege i tzw wyśmiewał mnie jak dedłem :)

2.Kampił hosty :)

3.Ban 3h za kulture yhm :) przesada duża

4.Prosiłem go aby sprawdził max 2 graczy to on sb gra bo musi mieć fragi..  a nie było go 2\3 to mógł to nadrobić 

na moje oko nie nadaje się na to stanowisko ja też jak sądze po skargach na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah REGULAMIN za kulture do 3 godzin siedzial i pzreklinal cala mape upominalem on nadal ostzregalem jeszcze raz i 3h on nadal to dostal ...

TheBest po 1 nie bronilem tylko mowilem ze czysty bo cie dedal i w zwyczaju masz dawac ss-y takim ludziom

po 2 dla zartow mowilem ze cie 11-latek zabil cos w ym zlego???

i nie kampilem hostow tylko to byl max  i ja na gore na tunel szedlem ......

i ty TheBest nie mow kto sie nie nadaje bo 1 osoba jaka sie nie nadaje to jestes ty

 

TheBest a co do tego sprawdzania to po 1

to ze mnie nie bylo nie ma nic do rzeczy

po 2 ja sprawdzilem 1 ty 2 ja 3 i ty mi wyskakujesz ze ja mam sparwdzac kolejnych bo mnie nie bylo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak byłem świadkiem ze dostał tego bana ale mi się wydaje że troche  słusznie.

 

ale też jeszcze coś do Wilku:

Byj bardziej aktywny jako adm a nie fragowicz ;D

 

Bo jak sie pisze Ci na u@ ze ktoś miny w przejsciu na respie itp. to ty  to olewasz i fragujesz.TAK NIE POWINNO BYC

 

podpinam się do FaLOW

Edytowane przez luki1231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban słuszny. Pan "Gimbus" przeklinał cały czas bez przerwy. Wiku ostrzegał pare razy, tym bardziej, że mu napisał iż jeszcze raz przeklnie to dostanie bana nie na 30min, lecz na dłużej. Gimbus go nie posłuchał i dalej przeklinał, więc skarga jest bez sensu. 

 

 

KAŻDY ODPOWIADA ZA SWOJE CZYNY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimbus, nie raz zdarza sie ze kto tylko Cie zabije to juz cos musi miec.. zdarzalo sie niedawno ze co runde pisales na u@ zeby kogos sprawdzic bo wedlug Cb cos ma.. i to nie ty będziesz zarządzał tym komu zabrać adma lub nie, od tego jest Krypton. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3h to jest trochę przesada. Bana skróciłem do 60minut. 

A Gimbus jeżeli to jest prawda, że tak się zachowujesz to następnym razem takiej ulgi może nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku to spoko admin raczej Gimbus jest tutaj problemem caly dzien myslalem czy nie dać mu bana za kulture. Tak wgl Gimbus juz mnie denerwuje wystarczy ze go ktos zabije i pisze ze ma wh. Sprawdzam nic po 3 min znowu pisze ze ktos aim lub wh ja bym tego gracza kulturalnie wyrzucil z tego serwera i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku to spoko admin raczej Gimbus jest tutaj problemem caly dzien myslalem czy nie dać mu bana za kulture. Tak wgl Gimbus juz mnie denerwuje wystarczy ze go ktos zabije i pisze ze ma wh. Sprawdzam nic po 3 min znowu pisze ze ktos aim lub wh ja bym tego gracza kulturalnie wyrzucil z tego serwera i po problemie.

No wyrzucić to może trochę za dużo, ale zgadzam się z tym, że ten gracz przesadza i spamuje na u@ gorzej, niż dziecko z podstawówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności