Skocz do zawartości

Propozycja VIP


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawić wam swoją propozycję, otóż chciałbym wprowadzić, raczej chciałbym żebyście wprowadzili rangę (VIP). Przydatna propozycja pod względem reklam, otóż, samo dodanie rangi to nie koniec, chciałbym aby ta ranga była do zdobycia: Utworzyć po prostu temat z tytułem "Jak zdobyć rangę VIP" Dodać wymagania i przywileje dla tej rangi amianowicie, zacznę od

przywileji:
-Zmiana nicku samowolnie (3 razy na miesiąc)
-Zdjęty warn (Raz w miesiącu)
-Przy składaniu podania w rekrutacji, nie musi spełniać wszystkich wymagań- może zabraknąć (no nie wiem, np: 2) (Można użyć tego TYLKO RAZ, w wypadku niepowodzenia przywilej powraca"
-Może używać kolorów do pisania z wyjątkiem czerwonego iż to jest po prostu kolor administracji :)
- i BaCh, jednorazowe 5+ do reputacji
(I tutaj pozwolę sobie zaznaczyć kolorek rangi CHARAKTERYSTYCZNY - VIP)

Wymagania: (Tutaj mam mało propozycji, ale oczywiście zostawię to "sprytnej administracji" aby dopilnowali by nie było to takie łatwe)
- 40 reklam naszej sieci.
- Dodanie na avatara bądź sygnaturę własne zdjęcie z karteczką badź napisem cs-classic, deklaracja iż potwierdza owy użytkownik własność zdjęcia
- Oczywiście z tym zdjęciem będzie mało pewności, więc można dodać polubienie FanPage CS-CLASSIC ;) (Imię i pierwsza litera nazwiska <na łatwiznę>)

No i cóż to by było na tyle, możecie jeszcze w downloadzie CS'a zmienić nazwę na cs-classic i zamiast 40 reklam to 30 serwa i 10 instalki, a w instalka oczywiście pod CS-CLASSIC, tło i takie tam, zabawa dla grafika, dodanie standardowych serwerów, czyli wszystkie z CS-CLASSIC

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie było vipa i nikt nie narzekał. Trochę przesadziłeś z tym vipem, dodawanie własnego zdjęcia z karteczka csc,imię i pierwsza litera nazwiska? Za dużo walenia ztym by bylo . Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłem ? Za trudno ? To nie staraj się o tą rangę proste, nie jest to opcja obowiązkowa. Po to są takie a nie inne wymagania by BYŁO CIĘŻKO, ale także dla ukazania się i dla reklam sprawa oczywista -.^ . Nie musi Ci się podobać a zapewne byłoby wielu chętnych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranga to tylko dodatek Chcesz pomagać sieci pomagaj teraz i nie patrz na range :) Jeśli będziesz się dobrze spisywał i nie robił nic dla rangi to napewno się na nas nie zawiedziesz :)

 

A co do rangi Vipa

 

Według mnie za duże przywileje dodałeś No nie wiem czy ogóle opłaca się dodać takową range

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jest ranga Donator, jeżeli znajdzie się osoba która naprawdę robi coś na forum, wyróżnia się w danym dziale, pomaga go rozkręcić to mogę przyznać taki przywilej. 

 

Ranga ta posiada/ma:

- nie ma ograniczeń na spam

- Dostaje +10 do reputki (wystarczy do mnie napisać)

- Może zmienić raz na miesiąc nick na forum (bez mojej pomocy, w ustawieniach)

- Raz na miesiąc może mieć za darmo zabranego jednego warna

- używać kolorów w tematach może każdy

- Ma większe szanse na dostanie admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dobra ^^. Nie mam pytań, mój błąd. Chyba że po prostu zrobicie nabór na tą rangę, ale w sumie. To była moja skromna propozycja, nie każdego zachęcicie od tak "staraj się a dostaniesz" ludzie muszą mieć konkretnie wyłożone czarno na białym co mają robić by osiągnąć tą oto rangę, trzeba kombinować by coś osiągnąć. Myślę że do zamknięcia. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A ja jestem człowiekiem który nie trawi osób siedzących tylko po rangi na danej sieci. 
Skoro chcesz by sieć na której grasz się "rozkręciła" i była jak najlepsza to sam musisz bezinteresownie jej pomagać, np: tworząc tematy w danym dziale, wypowiadać się w nim.

Ja mogę zrobić rekrutacje na te opiekunów działu i zobaczymy jak długo będziecie te tematy tworzyć (to samo co z redaktorami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności