Skocz do zawartości

Rezygnacja Pampeluna


pampeluna

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pampeluna

Powód rezygnacji: Nie zamierzam grać na serwerowni gdzie wszyscy admini bezczelnie kłamią i wmawiają że mają racje

Coś od siebie: Pozdrawiam wszystkie osoby które naprawdę były spoko:

TheBest

Operator

Sorry

Magik

Onetheskill

cheat

purplewolf

porzeczka

Sorry

Rybak

-_-

 

Rezygnuje ze wszystkich serwerów.

Byliście napawdę spoko, ale po ostatnim zajściu wnerwiłem się do takiego stopnia i uznałem że nie ma sensu grać z oszustami na jednej serwerowni. Tyle odemnie elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest twoja wina Krypton, naprawdę. Poprostu administracja musi się sama pilnować. Nie jesteś tu niczemu winien. Gdyby Shana przyznał się do winy to nie złożył bym rezygnacji, ale że kłamał i przesadził z tym to było dla mnie bardzo denerwujące. A najgorsze jest to że WilkuZmC popierał fałszywe dowody Shana. jemu też powinni odebrać admina bo nic nie pisałem takiego jak :

 

 

@ Daniel.! to nie bylo za dupa tylko za obrazenie mnie ciagnij kut***  

 

Wycinek z Shoutbox

Tego fragmentu też tam nie było. WIdać że Shana sporo kombinował żeby się wybronić i namówił WilkuZmC na to żeby też kłamał przeciwko mnie. Było mineło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jednak postanowiłem zrezygnować z rezygnacji. Czyli wracam i znów będę adminem na serwerach ZM i cod 101 lvl. Dlaczego wracam? ponieważ Shana i Wilku mnie przeprosili i popełnili błąd. Pomylili osobę i wzieli mnie za inną. Tak czy siak wracam do gry. Temat można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności