Skocz do zawartości

Iker Casillas: "Być może odejdę z Realu Madryt"


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Legendarny bramkarz Realu Madryt, Iker Casillas przyznał, że możliwym jest w przyszłości scenariusz, w którym opuszcza po latach klub, którego jest wychowankiem.
casillas14june.jpg

Casillas od kilku miesięcy godzi się, z mniejszym lub większym skutkiem, z rolą rezerwowego bramkarza Merengues. Tym pierwszym jest zbierający bardzo dobre recenzje Diego Lopez.

- Kiedy zawodnik nie gra, normalnym jest, że zaczyna myśleć o swojej przyszłości. Musi podjąć pewne decyzje. Jestem człowiekiem, ale także piłkarzem. Nie gram w podstawowym składzie już od dłuższego czasu, ale chcę zostać w Realu i wygrać z tym klubem jeszcze więcej trofeów - powiedział Casillas.

Następnie Hiszpan przyznał, że nie jest wykluczone, iż jednak będzie musiał kiedyś opuścić Santiago Bernabeu. - Jestem tutaj od wielu lat, od kiedy byłem dzieciakiem. W końcu może przyjść dzień, kiedy będę musiał podjąć najtrudniejszą decyzję w mojej karierze - zdradził swoje obawy mistrz świata i Europy.

- W tym momencie myślę tylko o Realu i walce o pierwszy skład. Gdyby było inaczej, powiedziałbym prezesowi, że chcę odejść latem. Daję sobie kilka miesięcy, a jeśli w tym czasie niewiele się zmieni być może, gdy zapytacie mnie następnym razem o przyszłość, nie wykluczę odejścia z klubu - powiedział niespodziewanie Hiszpan.

Źródło: eurosport.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności